انواع المنت فلنج دار

استفاده از المنت های فلنج دار حرارتی يکي از مهمترين و پرکاربردها در صنعت گرمايشي و حرارتي است، اکثر نيازهاي گرمايش صنعتي ناشي از گرم کردن يک نوع ماده ای است که در مخازني مانند نفت، گاز، آسفالت، روغن و یا بیشتر آب استفاده مي شود.

دليل نام گذاري  المنت فلنج دار

بسياري از اين المنت های فلنج دار بخاطر اينکه اغلب در مايعات غرق مي شوند و اصلي ترين اجزاي آن فلنج مي باشد آن ها را المنت هاي فلنج دار مي نامند. برای خرید المنت فلنج دار باید به تمامی این موارد توجه شود.

 المنت هاي فلنج دار عمدتا به دو نوع تقسيم مي شوند

 • مستقيم 
 • غير مستقيم

تفاوت اساسي در مفهوم اين است که آيا المنت حرارتی به تماس مستقيم با رسانه ها مي آيند يا خير.
معمولا اين مناسب ترين روش توسط نوع رسانه در مخزن تعيين مي شود که المنت بايد در محلول کار کند. مزيت تماس مستقيم انتقال حرات زیاد است.
براي گرم کردن آب یا ديگر مايعات مشابه، بيشترين کارايي اين است که ميله هاي حرارتی اين المنت ها را به طور مستقيم در مخزن قرار گیرد.

 اجزای المنت فلنج دار حرارتی
نوعی المنت خاصی هم وجود دارد که باید از چنين تماس مستقيم جلوگيري شود به دلايل مانند ماهيت خورنده رسانه و يا نياز به يک انتقال حرارت کنترل شده است، که در چنين مواردي، المنت ها معمولا در يک محفظه جداگانه داخل مخزن نصب مي شوند تا مانع از تماس مستقيم با مواد شود .
استفاده از المنت هاي فلنج دار ساده ترين و البته بسيار مفيد براي گرم کردن مقدار زيادي مواد است، سربارهاي اين يک طراحي بسيار ساده است و نيازي به نگهداري ندارد.
پايه طراحي اجازه مي دهد تا المنت های حرارتی الکتريکی را بر روي يک نوع فلنج برای اتصال در مخزن نصب شود، مي تواند در مدل هاي ساده نيز مفيد باشد و نيز راه حل هاي پيچيده (به عنوان مثال مخزن تحت فشار)  

چند مدل مختلف المنت هاي فلنج دار

 • المنت فلنج دار ضد انفجارEX 
 • المنت فلنج دار EX مخصوص 
 • المنت سوپر هیتر فلنج دار
 •  انواع المنت فلنج دار مخزنی

تولید کننده المنت فلنج دار

سازنده انواع المنت هاي حرارتي و صنعتي، مانند گرمکن آب، المنت مخزني و المنت تانکر بيش از المنت هاي جانبي، المنت هاي گردشي و المنت هاي داخلي.
اين المنت فلنج دار معمولا براي برنامه هاي مختلف صنعتي استفاده مي شوند. آنها يک روش سريع و کارآمد براي گرم کردن مايعات هستند.

کاربرد المنت های فلنج دار

 • گرم کردن تانکر آب
 • مخزن روغن و گاز
 • آبگرمکن برقی
 • شوفاژ برقی
 • پکیج برقی
 • بشکه 
 • رادیاتور
 • استخر  

خرید المنت فلنج دار

مزيت المنت هاي فلنج دار الکتريکي نسبت به مشعل هاي گازي و گازوئيلی

مزاياي قابل توجه از المنت هاي فلنج دار اين است که آنها محيط زيست را آلوده نميکنند و انرژي کارآمدتري نسب به سوخت هاي فسيلي هستند.
هزينه هاي سوخت که رو به افزايش است ديگر عامل فاجعه اي نيست، علاوه بر اين واحد هاي گرمايش الکتريکي هيچ انرژي باقي مانده را از دست نمي دهند، در حالي که استفاده از مشعل هاي گازي انرژي زيادي در حال گرمايش از دست ميدهند، همچنين مشعل هاي گازي و گازوئيلي نياز به تعمير و نگهداري دوره اي دارند که نسبتا هزينه زيادي از نظر اقتصادي دارند. 

المنت هاي گرمايشي ارائه شده توسط اين کارگاه بسيار با دوام و در برابر خوردگي ساخته شده هستند، در ساخت آن ها از موادي مانند فولاد و يا فولاد ضد زنگ به ترکيبات آلياژي خاص استفاده مي گردد.
 المنت فلنج دار سوپر هیتر
المنت فلج دار گرد استیل 316
المنت فلنج دار تخت آهنی
قیمت المنت سه فاز 
المنت میله ای فلنج دار
 المنت مخصوص تانکر
المنت فلنج دار آبگرمکنی
المنت فلنج دار 3گوش
المنت فلنج دار 2 اینچ برنجی
المنت مخزنی درپوش دار
المنت مخزنی آبگرمکنی
المنت ترموستات دار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انواع المنت فلنج دار" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی, کسب و کار ایرانی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انواع المنت فلنج دار"، کلیک کنید.