۸ کشته در آتش‌سوزی شدیدِ یک ساختمان اداری در حومه مسکو+فیلم

۸ کشته در آتش‌سوزی شدیدِ یک ساختمان اداری در حومه مسکو+فیلم

منابع خبری اعلام کردند دست‌کم ۸ نفر در آتش‌سوزی بزرگ یک ساختمان اداری در نزدیکی مسکو جان خود را از دست دادند.

به گزارش تازوما، مقام‌های اورژانسِ منطقه «فریازینو» در حدود ۲۵ کیلومتری شمال شرق مسکو، پایتخت روسیه گفتند تنها یک نفر از آتش‌سوزی در ساختمان در حال سوختن نجات یافته است.

«آندره وروبیوف»، فرماندار منطقه فریازینو در پستی در رسانه‌های اجتماعی نوشت: ۲ نفر پس از پریدن از پنجره، کشته شدند در حالی که ۶ نفر در اثر فروریختن فضای داخلی دفتر در آتش‌سوزی جان خود را از دست دادند.

تصاویر آنلاین نشان می‌دهد که دود غلیظی از طبقات بالای این مجتمع هشت طبقه بیرون می‌رود.

وروبیوف گفته است یک مرد ۳۴ ساله در وضعیت وخیم به بیمارستان منتقل شده است و ۲ آتش‌نشان نیز به دلیل جراحات وارده تحت مداوا هستند. نیروهای اورژانس محلی گفتند این مرد تنها فردی بود که از آتش‌سوزی نجات یافت.

مقام‌های وزارت اورژانس می‌گویند بیش از ۱۳۰ نفر و ۲ بالگرد برای اطفای حریق تلاش می‌کنند و بخش عمده آتش تا ساعت ۲۰ دوشنبه شب به وقت محلی مهار شد.

به گزارش بی‌بی‌سی، هنوز دلیل آتش‌سوزی مشخص نیست اما یکی از شاهدان عینی به تاس گفت که قبل از گسترش، آتش در طبقه ششم شروع شده است. گزارش‌ها همچنین حاکیست حدود ۳۰ شرکت، فضای اداری این ساختمان را اجاره کرده‌اند و سرنوشت ۲ کارمند در ساختمان مشخص نیست.

فرماندار فریازینو اضافه کرد یک پرونده جنایی باز شده و دادستان‌ها در حال بررسی علت آتش‌سوزی هستند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۸ کشته در آتش‌سوزی شدیدِ یک ساختمان اداری در حومه مسکو+فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۸ کشته در آتش‌سوزی شدیدِ یک ساختمان اداری در حومه مسکو+فیلم"، کلیک کنید.