گم شدن 3 نفر در سیل جاده چالوس

گم شدن 3 نفر در سیل جاده چالوس

مدیر هلال احمر استان مازندران از مفقودی 3 نفر ذر سیل جاده چالوس خبر داد.

به گزارش تازوما، غلامعلی فخاری با بیان اینکه تلاش برای نجات مفقودان سیل شب گذشته جاده چالوش ادامه دارد، اظهار کرد: مردم از سیلابی و رانش جاده چالوس در منطقه «پیچ هزار چم» به هلال احمر استان مازندران خبر دادند. پس از وصول اخبار، تیم های واکنش سریع به محل  حادثه اعزام شدند.  

وی ادامه داد: اخباری مبنی بر اینکه 4 خودرو دچار حادثه شده اند منتشر شد؛ خوشبختانه 4 خودروی که دچار حادثه شده بودند بدون سرنشین پیدا شدند. عملیات امداد و نجات تا ساعت 3 صبح امروز ادامه داشت و 16 حادثه دیده نجات یافتند که از این تعداد، 12 نفر به مناطق امن و 4 نفر به مراکز درمانی برای درمان سرپایی منتقل شدند.  

مدیر هلال احمر استان مازندران گفت: یک نفر از 4 مصدومی که به مراکز درمانی منتقل شدند از مفقودی 3 نفر خبر دادند. پس از وقوع حادثه، تیم های واکنش سریع به منطقه ارسال شدند و این تیم ها در منطقه حضور دارند. در حال حاضر، خبری مبنی بر فوت یا جراحت 3 نفر مفقودی وجوید ندارد؛ این امکان وجود دارد که افراد مفقودی به مکان امنی منتقل شده باشند.  

وی با بیان اینکه پاکسازی جاده صورت گرفته، افزود: اگرچه پاکسازی جاده صورت گرفته و امکان تردد خودروها وجود دارد اما مجوزی برای رفت وآمد صادر نمی شود. تیم های عملیاتی همچنان به عملیات جست وجو می پردازند تا اگر خودرو یا فردی نیاز به کمک داشت خدمات خود را ارایه دهند.  

مدیر هلال احمر استان مازندران درباره صدمه به روستاها گفت: خبری مبنی بر آسیب به روستاها مخابره نشده است. رانش و گل لای سبب انسداد جاده شده و انسداد جاده مرتفع شده است.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گم شدن 3 نفر در سیل جاده چالوس" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گم شدن 3 نفر در سیل جاده چالوس"، کلیک کنید.