گام های جدید در رفع موانع تولید با کمک اتحادیه ها و اصناف

گام های جدید در رفع موانع تولید با کمک اتحادیه ها و اصناف

تازوما/قم استاندار قم بیان کرد: روسای اتحادیه ها و اصناف که در جلسات استانداری شرکت می کنند باید موضوعات و موانع خود را اطلاع دهند تا بتوانیم در رفع موانع گام های جدیدی را برداریم.

سید محمد آقامیری امشب، 19 اردیبهشت ماه در نشست بررسی و رسیدگی به مطالبات فعالان حوزه تولید استان قم در سال جهش تولید، اظهار کرد: برخی از موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد را برای اولین شنیدیم با این تفسیر که ما هر هفته جلسه مشارکت مردمی را با فعالین اقتصادی داریم و به صورت مرتب این جلسات برگزار می شود.

استاندار قم گفت: در رفع موانع تولید واحدهای تولیدی دریغی نداشته ایم و شخصا در جایگاه مطالبه گری شرکت ها حضور داشته ام و اعتقاد دارم بخش خصوصی کارهایی را می تواند انجام دهد که محال است دولت بتواند انجام دهد.

وی افزود: دولت هیچ گاه نمی تواند یک تاجر و کاسب خوبی باشد، نگاه مقام معظم رهبری نیز جهش تولید با مشارکت مردم است که بسیار اهمیت دارد.

آقامیری با اشاره به برگزاری جلسات مختلف اقتصادی، بیان کرد: روسای اتحادیه ها و اصناف که در جلسات استانداری شرکت می کنند باید موضوعات و موانع خود را اطلاع دهند تا بتوانیم در رفع موانع گام های جدیدی را برداریم.

استاندار قم، اضافه کرد: به اعتقاد ما هر مشکلی چاره ای دارد، مدیران باید در حل این موانع و مشکلات به طور جدی تلاش کنند، ما نیز به عنوان خادم مردم در خدمت تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی هستیم.

آقامیری در پایان تاکید کرد: ان شاءلله هر چه سریع تر بتوانیم مشکلات موجود در استان را با کمک مسیولین و مشارکت مردم حل کنیم.

به گزارش تازوما؛ نشست بررسی و رسیدگی به مطالبات فعالان حوزه تولید استان قم با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمد صالحی رییس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، روح الله بیات مدیر کل رسیدگی به شکایات و درخواست های مردمی ریاست جمهوری، نمایندگان تام الاختیار وزارت خانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری و جهادکشاورزی، بنیاد ملی نخبگان استان، اتاق تعاون استان، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان و تعدادی از مدیران کل استان قم در سالن امام جواد استانداری قم برگزار شد.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گام های جدید در رفع موانع تولید با کمک اتحادیه ها و اصناف" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گام های جدید در رفع موانع تولید با کمک اتحادیه ها و اصناف"، کلیک کنید.