کاهش ۷ درصدی جابه‌جایی مسافر طی ۳ ماه گذشته در اردبیل – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

کاهش ۷ درصدی جابه‌جایی مسافر طی ۳ ماه گذشته در اردبیل - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تازوما، رضا شیرین‌زاده بعد از ظهر شنبه در بازدید از شرکت‌های مسافربری شهرستان کوثر جابجایی بیش از ۳۶۰ هزار نفر مسافر در ۳ ماهه گذشته از استان اردبیل به مقاصد مختلف کشور را یادآور شد و اظهار کرد: جابجایی مسافر در استان اردبیل طی ۳ ماهه گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۷ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به صدور حدود ۶۰ هزار صورت وضعیت توسط شرکت‌ها افزود: جابجایی بیش از ۲۰۵ هزار نفر از اردبیل، ۸۶۳ نفر از نیر، بیش از ۳ هزار مسافر از نمین، یک هزار و۸۶۹ نفر مسافر از بیله‌سوار، بیش از ۲۷ هزار مسافر از پارس آباد، ۳۴ هزار مسافر از خلخال و کوثر، ۱۹ هزار و ۷۴۱ نفر مسافر از گرمی، ۶۰ هزار و ۱۳۶ نفر از مشگین‌شهر به ثبت رسیده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل خدمات‌رسانی ۶۲ شرکت مسافربری را در استان اردبیل خاطرنشان کرد و ادامه داد: ۵۶۷ نفر مسافر از شهرستان سرعین، ۷۲۰ نفر مسافر از شهرستان اصلاندوز و بیش از ۵ هزار نفر نیز از سایر شهرستان‌ها طی ۳ ماهه گذشته سال‌جاری به مقاصد مختلف جابجا شده‌اند.

شیرین‌زاده به فعالیت یک هزار و ۲۳۱ ناوگان مسافر در استان اردبیل اشاره کرد و بیان کرد: از این تعداد ۱۸۷ هزار و۷۲۲ نفر مسافر با وسیله نقلیه اتوبوس ،۳۲ هزار و۷۴۰ نفر با وسیله نقلیه مینی‌بوس و ۱۳۹ هزار و۹۹۲ نفر مسافر با وسیله نقلیه سواری به مقاصد مختلف جابجا شده است.

وی خاطرنشان کرد: مردم و مسافران می‌توانند هرگونه شکایت و انتقاد خود از عملکرد شرکت و راننده را به سامانه ۱۴۱ اداره کل راهداری استان اطلاع دهند تا در اسرع وقت در کمیسیون‌های مربوطه به تخلفات رسیدگی شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش ۷ درصدی جابه‌جایی مسافر طی ۳ ماه گذشته در اردبیل – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش ۷ درصدی جابه‌جایی مسافر طی ۳ ماه گذشته در اردبیل – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.