پیکر «شهید جمهور» پس از ساعت ها به حرم مطهر رضوی رسید+ فیلم

پیکر «شهید جمهور» پس از ساعت ها به حرم مطهر رضوی رسید+ فیلم

پس از تشییع باشکوه شهید سید ابراهیم رییسی از میدان 15 خرداد مشهد تا حرم امام رضا(ع)، به سبب ازدحام میلیونی شرکت کنندگان در آیین تشییع بارها و بارها خودرو متوقف شد، اما بعد از 4 ساعت خودروی حا مل پیکر به محوطه حرم امام رضا (ع) ر سید.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تازوما، پس از تشییع باشکوه شهید سید ابراهیم رییسی از میدان 15 خرداد مشهد تا حرم امام رضا(ع)، به سبب ازدحام میلیونی شرکت کنندگان در آیین تشییع بارها و بارها خودرو متوقف شد، اما بعد از 4 ساعت خودروی حا مل پیکر به محوطه حرم امام رضا (ع) ر سید.

به گزارش تازوما، عصر یکشنبه 30 اردیبهشت ماه، خبر سانحه بالگرد آیت الله سید ابراهیم رییسی در منطقه ورزقان آذربایجان شرقی در فضای مجازی و محافل رسانه ای دست به دست شد و 18 ساعت پس از جستجوی نفس گیر برای کسب اطلاع از وضعیت وی و همراهانش، سرانجام ساعت 8 صبح روز میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، خبر عروج شهادت گونه هشتمین رییس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی و سردار سید مهدی موسوی سرتیم حفاظت رییس جمهور کشورمان تیتر یک رسانه های جهان شد؛ این رخداد تلخ بازتاب های فراوانی در پی داشت.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیکر «شهید جمهور» پس از ساعت ها به حرم مطهر رضوی رسید+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیکر «شهید جمهور» پس از ساعت ها به حرم مطهر رضوی رسید+ فیلم"، کلیک کنید.