پیش بینی هوای استان تهران

پیش بینی هوای استان تهران

آفتاب نیوز :

اداره کل هواشناسی استان تهران از وزش باد شدید تا خیلی شدید در تهران تا فردا (30 اردیبهشت) و افزایش دما تا سه شنبه (اول خرداد) خبر داد.

بر پایه بررسی نقشه های پیش یابی و واکاوی الگو های همدیدی، آسمان استان تهران طی سه روز آینده صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد و در برخی ساعات با افزایش ابر در برخی مناطق به ویژه ارتفاعات گاهی رگبار پراکنده و رعدوبرق پیش بینی می شود.

امروز و فردا (29 و 30 اردیبهشت) در سطح استان به ویژه در نیمه جنوبی و بخش های غربی در بعضی ساعات وزش باد شدید تا خیلی شدید با احتمال خیزش موقت گرد و خاک مورد انتظار است.

از بعد از ظهر روز سه شنبه تا چهارشنبه (1 و 2 خرداد) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی در سطح استان به ویژه در ارتفاعات و مناطق غربی آسمان نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتظار نیست.

از فردا تا روز سه شنبه (30 اردیبهشت تا اول خرداد) روند افزایش نسبی دما و روز چهارشنبه (2 خرداد) کاهش دما در سطح استان پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین و فرودگاه امام (ره) با بیشینه دمای 28 درجه سانتیگراد گرم ترین ایستگاه های استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده اند.

آسمان تهران فردا (30 اردیبهشت ماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد، در بعضی ساعت ها افزایش ابر با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (31 اردیبهشت ماه) قسمتی ابری، به تدریج ابری، همراه با وزش باد با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 28 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای استان تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای استان تهران"، کلیک کنید.