پیام تسلیت و تعزیت وزیر ورزش و جوانان در پی شهادت رییس جمهور دولت مردمی 

پیام تسلیت و تعزیت وزیر ورزش و جوانان در پی شهادت رییس جمهور دولت مردمی 

کیومرث هاشمی مراتب تسلیت و تعزیت خود را از شهادت رییس جمهور دولت مردمی و تیم همراه در سانحه ی بالگرد حین ماموریت در قالب پیام به ملت شریف ایران اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تازوما، کیومرث هاشمی مراتب تسلیت و تعزیت خود را از شهادت رییس جمهور دولت مردمی و تیم همراه در سانحه ی بالگرد حین ماموریت در قالب پیام به ملت شریف ایران اعلام کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون 

غم و اندوهی بی پایان جامعه ی ورزش و جوانان ایران اسلامی را در پی شهادت رییس جمهور محبوب دولت مردمی و همراهان ایشان در اثر سانحه ی بالگرد فراگرفته است.

این ضایعه ی اسفبار مایه ی تالم جامعه ی ورزش و جوانان ایران اسلامی همچون دیگر اقشار جامعه است که به شخصیت وارسته و خدمات ماندگار و با ارزش ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آشنایی داشتند.

آیت الله رییسی رحمه الله علیه با قلبی ریوف، نیتی صادقانه و خالصانه، اندیشه ای ژرف و اراده ای جدی همواره برای حل مشکلات مردم بویژه طبقه کم درآمد، تلاشی وافر و شبانه روزی داشتند و دغدغه مندانه مسایل را پیگیری و رصد می کردند.

اینجانب شهادت عالم برجسته آیت الله رییسی رحمه الله علیه را محضر ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای، خاندان مکرم، همسر گرامی و فرزندان محترم و همه وابستگان و نیز ملت شریف ایران تسلیت می گویم و رحمت و مغفرت الهی و علوّ درجات ایشان را از خداوند متعال مسالت می نمایم.

همچنین مراتب تاثر خود را در پی شهادت برادر ارجمندم زنده یاد حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، همچنین آیت الله سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار محترم آذربایجان شرقی که همراه با رییس جمهور فقید در حین ماموریت به لقالله پیوستند اعلام می دارم و به خاندان معزز این مسیولان خادم و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می گویم و از خداوند متعال آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمتگذاران شریف طلب می کنم و برای بازماندگان صبر و سلامتی می خواهم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت و تعزیت وزیر ورزش و جوانان در پی شهادت رییس جمهور دولت مردمی " هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت و تعزیت وزیر ورزش و جوانان در پی شهادت رییس جمهور دولت مردمی "، کلیک کنید.