پوتین با مخبر در نشست سازمان شانگهای دیدار می‌کند

پوتین با مخبر در نشست سازمان شانگهای دیدار می‌کند

کاخ کرملین اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه در حاشیه نشست سازمان همکاری شانگهای با محمد مخبر دیدار و گفتگو خواهد کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تازوما، یوری اوشاکوف مشاور امور بین‌الملل ریاست جمهوری روسیه گفت که در روز چهارم نشست سازمان همکاری شانگهای، پوتین چندین دیدار دو جانبه کوتاه از جمله با محمد مخبر خواهد داشت.

این مقام روسی همچنین بیان کرد که پوتین فردا در آستانه پایتخت قزاقستان با همتایان خود از چین، ترکیه و 4 تن از سران سایر کشورها دیدار خواهد کرد.

اوشاکوف همچنین اظهار داشت که به اضافه شی جین پینگ و رجب طیب اردوغان روسای جمهور چین و ترکیه، پوتین فردا یک روز قبل از نشست سازمان همکاری شانگهای با سران جمهوری آذربایجان، پاکستان و قزاقستان هم دیدار می‌کند.

نشست سازمان همکاری شانگهای امسال در قزاقستان در حالی برگزار می‌شود که ایران به تازگی به این بلوک اقتصادی پیوسته است و فرصت‌های بی‌شماری را برای خود به‌منظور معاملات با کشورهای عضو فراهم کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پوتین با مخبر در نشست سازمان شانگهای دیدار می‌کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پوتین با مخبر در نشست سازمان شانگهای دیدار می‌کند"، کلیک کنید.