پرسپولیس – تراکتور؛ پرده برداری خصوصی از تیم خمس

پرسپولیس - تراکتور؛ پرده برداری خصوصی از تیم خمس

قرمزهای تهران و تبریز در بازی بزرگ هفدهمین هفته لیگ برتر به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش تازوما، پرسپولیس و تراکتور در حساس ترین دویل هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال امروز (چهارشنبه) از ساعت 17:15 به میزبانی ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم خواهند رفت.

پرسپولیس که باثبات ترین نیمکت لیگ را در اختیار داشت، نیم فصل دوم را با کادرفنی جدید و هدایت اوسمار ویرا با باخت برابر آلومینیوم اراک شروع کرد. سرخ پوشان پایتخت اکنون مقابل تراکتور به دنبال کسب اولین پیروزی با اوسمار و تثبیت جایگاه شان در بین بالانشینان هستند. سرخ های پایتخت همچنین بابت پنجره بسته نقل و انتقالاتی و عدم امکان استفاده از بازیکنان جدید با چالش مواجه شده اند و مشخص نیست این مشکل برای بازی امروز حل شود یا خیر.

در سمت مقابل، با توجه به تعویق دیدار تراکتور با سپاهان در هفته شانزدهم و برگزار نشدن بازی این تیم در جام حذفی برابر چوکا تالش، بازی با پرسپولیس اولین محک شاگردان خمس در نیم فصل دوم خواهد بود. قرمزپوشان تبریزی که قصد دارند در قامت یک مدعی ظاهر شوند، دوست ندارند از ابتدای نیم فصل دوم فاصله شان با رقبا بیشتر شود و قطعاً از همین هفته تمام امتیازات بازی با پرسپولیس را می خواهند.

پیکار تیم های سوم و چهارم جدول رده بندی به علت محکومیت انضباطی پرسپولیس بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد و این مساله تنها نقطه تاریک بازی بزرگ هفته است.

قرمزترین دویل فوتبال ایران همواره از جذابیت خاصی برخوردار بوده و اختلاف اندک 2 تیم در جدول رده بندی بر این جذابیت افزوده است.

پرسپولیس با 30 امتیاز در رتبه سوم جدول حضور دارند و تراکتور با 28 امتیاز تیم چهارم جدول است. تیم برنده این دویل حساس یک پله صعود خواهد کرد و از این رو نتیجه این مسابقه برای تیم های بالاتر از جمله استقلال و سپاهان اهمیت دوچندان دارد و شاید هر دو تیم بالانشین جدول تساوی در این بازی را ترجیح دهند.

وضعیت دوتیم در 5 بازی اخیر

پرسپولیس: 2 برد، 2 مساوی و یک باخت

تراکتور: 4 برد و یک مساوی

به روایت آمار

سرخ های تهران و تبریز در مجموع رقابت های مختلف 54 بار به مصاف هم رفته اند که 27 برد سهم پرسپولیس و 11 پیروزی از آن تراکتور بوده و 16 رویارویی 2 تیم با تساوی خاتمه یافته است.

31 بازی پرسپولیس و تراکتور در چارچوب لیگ برتر برگزار شده که 16 بار سرخ پوشان پایتخت به پیروزی رسیده اند و 10 پیروزی مقابل نام تراکتور نمایان است. 5 بازی هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.

آمار خمس مقابل پرسپولیس

پاکو خمس 2 بار مقابل پرسپولیس قرار گرفته و هر دو بار بازنده بوده است. (3 بر 2) و (یک بر صفر)

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس – تراکتور؛ پرده برداری خصوصی از تیم خمس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس – تراکتور؛ پرده برداری خصوصی از تیم خمس"، کلیک کنید.