پخش دوباره سریال «وضعیت سفید» از تلویزیون

مجموعه تلویزیونی «وضعیت سفید» به کارگردانی حمید نعمت الله از یکشنبه، 30 اردیبهشت از شبکه آی فیلم پخش می شود. 

به گزارش تازوما، سریال «وضعیت سفید» از یکشنبه، 30 اردیبهشت جایگزین سریال «گیلدخت» خواهد شد.

«وضعیت سفید» از هفته آینده یکشنبه هرشب ساعت 22 از شبکه آی فیلم به روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان این سریال آمده: به هنگام شروع موشک باران تهران در جریان جنگ تحمیلی، اعضای خانواده ای پرجمعیت که تقریباً همه با هم قهر هستند و اختلاف دارند برای دوری از حملات دشمن، ساکن باغ مادرشان در روستایی واقع در حومه تهران می شوند و …

ابوالفضل پورعرب، عباس غزالی، یونس غزالی، افسانه بایگان، شهین تسلیمی، رابعه مدنی، امیرحسین رستمی، زنده یاد عزت الله مهرآوران، لیندا کیانی، زنده یاد علی سلیمانی و … از جمله بازیگرانی هستند که در این مجموعه ایفای نقش کرده اند.

مجموعه «وضعیت سفید» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی اولین بار در سال 90 از شبکه سه سیما پخش شد.

به گزارش تازوما، سریال «وضعیت سفید» از 30 اردیبهشت ماه هرشب به صورت دوقسمتی از آی فیلم پخش و تکرار آن نیز در دو نوبت 2 بامداد و 10 صبح روز بعد خواهد بود.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش دوباره سریال «وضعیت سفید» از تلویزیون" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش دوباره سریال «وضعیت سفید» از تلویزیون"، کلیک کنید.