پایان روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری با حضور 4 داوطلب

تازوما از ستاد انتخابات خبر می دهد؛

پایان روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری با حضور 4 داوطلب

در دومین روز از ثبت نام از داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری 1403، تا پایان ساعت اعلام شده، جمعاً چهار نفر با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور ثبت نام کردند.

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تازوما مستقر در ستاد انتخابات کشور، با ثبت نام عبدالناصر همتی رییس اسبق بانک مرکزی در چهاردهمین دوره انتخابات رییس جمهوری، فرآیند اجرایی روز دوم ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسید.

در دومین روز از ثبت نام زودهنگام انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، آقایان علی لاریجانی، محمود احمدی بیغش، محمد خوش چهره و عبدالناصر با حضور در ستاد انتخابات کشور، دواطلبی در این دوره از انتخابات را به ثبت رساندند.

در روز نخست نیز آقایان صباغیان، مقتدایی، کواکبیان، حشمتیان و سعید جلیلی با حضور در ستاد انتخابات و ثبت نام در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان داوطلب پا به عرصه انتخابات گذاشتند.

بر اساس این گزارش تا ساعت 18 امروز در مجموع 9 نفر از افراد واجد شرایط کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان داوطلب این دوره از انتخابات ثبت نام کرده اند.

مرحله ثبت نام از داوطلبان تا ساعت 18 دوشنبه 14 خرداد ماه ادامه خواهد یافت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری با حضور 4 داوطلب" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان روز دوم ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری با حضور 4 داوطلب"، کلیک کنید.