پابند الکترونیک سارق حرفه ای را به دام انداخت

پابند الکترونیک سارق حرفه ای را به دام انداخت

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای در حین سرقت به وسیله رصد با پابند الکترونیکی خبرداد.

به گزارش تازوما، سرهنگ علی قاسم پور در این باره گفت: روز گذشته  ماموران کلانتری 114غیاثی در طرح پایش الکترونیکی مجرمان سابقه دار حرفه ای متوجه حضور یکی از سارقان در ساعت سه بامداد در محدوده خیابان طیب تهران  شدند و با توجه به احتمال حضور این متهم در این ساعت برای سرقت بلافاصله گشت انتظامی به محل حضور سارق اعزام شد.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه ماموران متهم را در حین سرقت از مغازه مشاهده کردند ادامه داد: سارق به همراه همدست خود که یک خانم بوده اقدام به سرقت کرده و قصد فرار داشتند که باحضور به موقع پلیس موفق نشد. در ادامه این سارق با مشاهده ماموران قصد داشت تا با سلاح سرد به سمت آن ها حمله ور شود که با آمادگی ماموران پلیس مواجه، زمینگیر و دستگیر شد.

وی ادامه داد: ماموران در بازرسی از متهمان چهار عدد گوشی موبایل سرقتی، یک دستگاه لپ تاپ، دوربین مداربسته، دستگاه DVR را که از مغازه به سرقت شده بود کشف کردند و با استعلام موتورسیکلت متهم نیز مشخص شد موتورسیکلت سرقتی است و روز قبل از حوزه کلانتری 110 شهدا به سرقت رفته است.

به گفته قاسم پور این سارق حرفه ای که سوابق متعدد سرقت داشت، یک ماه قبل توسط پلیس آگاهی تهران احضار و پابند الکترونیکی برای وی نصب شده بود.  سارقانی که با پابند الکرونیکی دستگیر می شوند غیر از محکومیتی که اجرا می شود به میزان پایش آن ها هم اضافه می شود.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان ایبنکه سه نفر از شکات متهم شناسایی و هر دو متهم برای سیرمراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، گفت: تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پابند الکترونیک سارق حرفه ای را به دام انداخت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پابند الکترونیک سارق حرفه ای را به دام انداخت"، کلیک کنید.