وزیر کشور از مانور آمادگی انتخابات بازدید کرد

با حضور در ستاد انتخابات؛

وزیر کشور از مانور آمادگی انتخابات بازدید کرد

وزیر کشور با حضور در ستاد انتخابات کشور از سومین مانور آمادگی برای برگزاری انتخابات 11 اسفند بازدید کرد.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری تازوما، تمامی مراحل در سومین و آخرین مانور اجرای انتخابات و با حضور بیش از سه هزار و 500 شعبه اخذ رای، مرور شد.

این شعب به گونه ای انتخاب شده بودند که گویای جغرافیای کشور باشد تا فرایند یک رای گیری از احراز هویت تا اخذ رای، شمارش آرا و اعلام نتیجه به ستاد مرکزی انتخابات، عملیاتی شود.

به کارگیری شرکت های دانش بنیان داخلی و پاسخگویی برخط به تماس شعب، از ویژگی های این انتخابات است که در این مانور مورد ارزیابی مجدد قرار گرفت.

در بازدید «احمد وحیدی» وزیر کشور از محل استقرار کارشناسان مربوطه، گزارشی از اقدامات انجام شده ارایه شد و از نزدیک آمادگی های فنی برای روز انتخابات، مورد بررسی قرار گرفت.

«محسن اسلامی» دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جریان بازدید وزیر کشور گفت: همه شرایط و امکانات برای برگزاری یک انتخابات سالم، رقابتی و باشکوه در 11 اسفندماه امسال آماده است.

انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به طور همزمان در 11 اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر کشور از مانور آمادگی انتخابات بازدید کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر کشور از مانور آمادگی انتخابات بازدید کرد"، کلیک کنید.