ورود سامانه بارشی به کشور طی امشب

ورود سامانه بارشی به کشور طی امشب

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی طی امشب (22 اردیبهشت) از غرب کشور خبر داد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با تازوما افزود:ط ی روز شنبه (22 اردیبهشت) جوی آرام در غالب مناطق کشور خواهیم داشت. از اواخر شنبه موج بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود

وی اضافه کرد: این سامانه یکشنبه (23 اردیبهشت) در برخی نقاط شمال غرب، غرب، استان گیلان و از اواخر وقت در دامنه های جنوبی البرز و دوشنبه (24 اردیبهشت) علاوه بر این مناطق در برخی نقاط جنوب غرب و استان مازندران سبب رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت، برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد سبب بارش تگرگ می شود.

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی ادامه داد: سه شنبه(25 اردیبهشت) از شدت بارش در غرب کشور کاسته می شود ولی در سایر مناطق ذکر شده همچنین در شمال شرق و برخی نقاط جنوب کشور در برخی ساعات بارش خواهیم داشت.

ضیاییان افزود: چهارشنبه (26 اردیبهشت) نیز در نواحی شمال شرق ، شرق، جنوب شرق، مرکز استان های ساحلی خزر، جنوب غرب، دامنه های جنوبی البرز مرکزی و برخی نقاط غرب کشور بارش پیش بینی می.شود.

 وی اضافه کرد: طی روزهای شنبه و یکشنبه افزایش دما در اغلب مناطق کشور رخ خواهد داد. 

رییس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (23 اردیبهشت) کمی ابری تا قسمتی ابری و وزش باد ، از بعد از ظهر افزایش ابر و باد با احتمال بارش پراکنده با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (24 اردیبهشت) نیمه ابری تا ابری، وزش باد و گاهی رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید با حداقل دمای 18 و حداکثر دمای 24 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان اظهارکرد: طی فردا و پس فردا شهرکرد با کمینه 3 و 7 درجه سانتیگراد و اهواز با بیشینه 42 و 39 دمای درجه سانتیگراد خنک ترین و گرمترین مرکز استان ها پیش بینی می شود.

پایان خبر تازوما 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود سامانه بارشی به کشور طی امشب" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود سامانه بارشی به کشور طی امشب"، کلیک کنید.