واکنش سپاهان به رفتار هواداران پرسپولیس

واکنش سپاهان به رفتار هواداران پرسپولیس

آفتاب نیوز :

 موضع باشگاه اصفهانی درباره اتفاقات رخ داده در ورزشگاه آزادی به شرح زیر توسط مسعود سعیدی مدیر رسانه ای تیم فوتبال باشگاه اعلام شده است:

«هرگونه رفتار توهین آمیز به هواداران فارغ از جنسیت یا قوم یا زبان توسط هر کس و در هرکجا محکوم است. این موضع رسمی و بدون بازگشت باشگاه سپاهان است.

سوال اینجاست که چگونه فحاشی بی وقفه هواداران تیم میزبان از یک ساعت قبل بازی، در حین مسابقه و پس از آن توسط مدیران باشگاه میزبان دیده نمی شود؟!

البته شاید مدیران این باشگاه به دلایل مشخص خود به فرافکنی روی آورده اند، اما بدون شک رفتار های هواداران منتسب به تیم میزبان که تصاویر آن _توسط اهالی محترم رسانه_ در فضای مجازی منتشر شده، آنقدر زشت است که دلیلی ندارد، مسیولان باشگاه محترم میزبان آن را کتمان کنند. امیدواریم عزیزان مسیول در یک فضای عادلانه به تمام حواشی بازی رسیدگی نمایند.

فحاشی سنگین همه جانبه و ظاهراً هماهنگ از بسیاری سکو های منتسب به باشگاه میزبان، علیه تک تک بازیکنان سپاهان با ذکر نام و انواع و سایر اتفاقات ناشایست بازی روز گذشته به طور جد پیگیری خواهد شد و مستندات مربوط در اختیار کمیته محترم انضباطی قرار خواهد گرفت.

همچنین امیدواریم مستندات اتهامات در خصوص پرتاب سنگ به سمت بانوان محترم هواداران پرسپولیس ارایه گردد؛ هر چند با توجه به اختلاف ارتفاع، این اتهام نیز عجیب و دور از واقع است! اما در صورت عدم اثبات این ادعا، باید با منتشرکنندگان این خبر، که به تحریک و نفرت پراکنی میان هواداران می پردازند، برخوردی قاطع صورت پذیرد.

بدون شک باشگاه سپاهان طبق اصول خود، به هرگونه رفتار ناشایست افراد معدود منتسب به این باشگاه رسیدگی خواهد کرد؛ آیا باشگاه حریف هم چنین رفتاری از خود نشان می دهد؟!»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش سپاهان به رفتار هواداران پرسپولیس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش سپاهان به رفتار هواداران پرسپولیس"، کلیک کنید.