واکنش رضا عنایتی به حواشی بازی هفته آخر با استقلال

واکنش رضا عنایتی به حواشی بازی هفته آخر با استقلال

به گزارش خبرگزاری تازوما؛ رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار با تراکتور در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: ابتدا باید درگذشت رییس جمهور و هیات همراه ایشان را تسلیت بگویم، انشاالله خداوند به خانواده آنها صبر بدهد و امیدوارم دیگر چنین اخباری را نشنویم. تراکتور یک تیم باشخصیت است که با توجه به داشتن بازیکنان با کیفیت و خوب در جایگاه مناسبی در جدول قرار دارد.

او ادامه داد: مطمیناً بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت و برای نتیجه گیری باید تمام توانمان را بگذاریم. متاسفانه در 3 هفته اخیر اشتباهات داوری زیادی در بازی های ما رخ داد که نمی خواهم در رابطه با آنها صحبت کنم و باید با تمرکز کامل به مصاف تراکتور برویم.

عنایتی گفت: تیم ما متشکل از بازیکنان جوان و باتجربه است و زمانی هم که به بازیکن جوان میدان می دهی باید تبعات آن را هم بپذیری، و ما هم این ریسک را پذیرفته ایم. در برخی از بازی ها به دلیل کم تجربه بودن بازیکنان نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم اما از روند رو به جلو تیم خود بسیار رضایت دارم و امیدوارم در 3 هفته باقی مانده هم دیدارهای خود را با موفقیت پشت سر بگذاریم. به گفته خیلی از کارشناسان فوتبالی که تیم ما انجام می دهد، فوتبال قابل احترامی است و ما هیچگاه به دنبال ارایه نمایش ضعیف نیستیم.

او افزود: امیدوارم با توجه به حساسیت هایی که در بالا و پایین جدول وجود دارد، داوران در دیدارهای باقی مانده قضاوت خوبی داشته باشند و حق تیمی ضایع نشود.

عنایتی در خصوص جایگاه پیکان در جدول گفت: همانطور که گفتم زمانی که شما به یک بازیکن جوان بازی می دهید باید ریسک پذیر هم باشید، جلسات روحی و روانی و فنی برای بازیکنان برگزار کرده ایم. در بازی با ذوب آهن گلی را دریافت کردیم که هر چند سال یکبار رخ خواهد داد و همچنین داور هم یک پنالتی 100 درصدی ما را نگرفت. بازیکنان ما جوان هستند و زمانی که می بینند هفته به هفته مشکلات داوری داریم روحیه خود را از دست می دهند.

سرمربی پیکان خاطرنشان کرد: بازیکنان باتجربه عصای دست مربیان هستند و من توقع دارم که این بازیکنان در زمین بیشتر به ما کمک کنند. زمانی که ما در یک بازی با چالش رو به رو می شویم بازیکنان با تجربه می توانند باعث ایجاد همدلی در تیم شوند. انشاالله در 3 بازی باقی مانده هم عملکرد بازیکنان باتجربه ما بیشتر خواهد شد.

او در خصوص محروم و مصدوم های پیکان برای بازی با تراکتور گفت: ناصری و ایمان اکبری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما بازیکن محرومی برای این بازی نداریم.

عنایتی در خصوص دیدار با استقلال و همچنین ورزشگاه محل میزبان این بازی گفت: من در این باره تصمیم گیرنده نیستم و فقط در خصوص مسایل فنی می توانم صحبت کنم و فعلاً هم زمان مناسبی برای بیان دیدار با استقلال تهران نیست. من مطابق قراردادی که با باشگاه پیکان دارم قول داده ام که با تمام توانم برای موفقیت این تیم تلاش کنم.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش رضا عنایتی به حواشی بازی هفته آخر با استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش رضا عنایتی به حواشی بازی هفته آخر با استقلال"، کلیک کنید.