واکنش دفتر نتانیاهو به اظهارات بایدن

واکنش دفتر نتانیاهو به اظهارات بایدن

درپی اظهارات جمعه شب رییس جمهور آمریکا درباره پیشنهاد جدید به حماس، دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جنگ تنها در صورت دستیابی به اهداف تل آویو متوقف خواهد شد.

به گزارش تازوما، «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا گفت رژیم صهیونیستی یک پیشنهاد جدید برای برقراری آتش بس و تبادل اسرا ارایه کرده و در صورت حصول توافق بر سر این طرح جدید، آمریکا پایبندی تل آویو به مفاد این طرح را تضمین خواهد کرد.

طبق گزارش سایت شبکه روسیا الیوم، بایدن گفت: «اسراییل یک پیشنهاد جامع ارایه داده است. این یک نقشه راه است که به آتش بس پایدار و آزادسازی تمام اسرا منجر خواهد شد. این پیشنهاد از طریق قطر به حماس تحویل داده شده است.»

دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بیانیه ای در واکنش به این اظهارات بایدن اعلام کرد: نتانیاهو بر پایان نیافتن جنگ تا دستیابی به تمامی اهداف اصرار دارد.

در بیانیه دفتر نتانیاهو آمده است: نتانیاهو به تیم مذاکره کننده ماموریت داده است تا خطوط کلی را برای دستیابی به هدف بازگرداندن اسرا ارایه کند.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اضافه کرد: جنگ در غزه تا زمانی که توانایی حماس برای تسلط بر غزه و جنگ از بین نرود پایان نخواهد یافت.

در ادامه این بیانیه اعلام شده است: خطوط کلی پیشنهادی اسراییل، از جمله انتقال مشروط از یک مرحله به مرحله دیگر، به اسراییل اجازه می دهد اصول مذکور را حفظ کند.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده دم هفتم اکتبر عملیات منحصر به فردی را با حمله به شهرک های صهیونیست نشین منطقه «غلاف غزه» آغاز کرد و ده ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه ای» ادعایی آن ارزیابی می کنند.

طی این مدت و به رغم تمامی حملات وحشیانه و غیرانسانی علیه غیرنظامیان و به ویژه زنان و کودکان در نوار غزه، اما ارتش به اصطلاح افسانه ای رژیم صهیونیستی متحمل خسارات و ضربات بی سابقه ای شده است، تا جایی که خود صهیونیست ها ناگزیر به اعتراف به شکست در مقابل مقاومت فلسطین شده اند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش دفتر نتانیاهو به اظهارات بایدن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش دفتر نتانیاهو به اظهارات بایدن"، کلیک کنید.