هواشناسی ۱۴۰۳/۴/۸؛ رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور

کارشناس سازمان هواشناسی با پیش‌بینی افزایش ابر، رگبار باران و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور از وزش باد شدید در ۵ روز آینده در شمال‌شرق، شرق، جنوب‌شرق، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی خبر داد.

هواشناسی ۱۴۰۳/۴/۸؛ رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور

آفتاب‌‌نیوز :

 امین حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی وضعیت جوی کشور را تشریح کرد و گفت: امروز و فردا در مناطق شمالی کشور از جمله آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل شمال، خراسان شمالی، خراسان رضوی، ارتفاعات البرز مرکزی، زنجان و قزوین، افزایش ابر، رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: یکشنبه و دوشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار مستقر می‌شود و در سواحل شمال، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، رگبار پراکنده و خفیف پیش بینی شده است. سه‌شنبه در مناطقی از شمال‌غرب و غرب سواحل دریای خزر، رگبار پراکنده و وزش باد خواهیم داشت.

نقشینه توضیح داد: در ۵ روز آینده در شمال شرق، شرق، جنوب شرق، بخش‌هایی از مرکز و استان‌های واقع در دامنه جنوبی البرز مرکزی در برخی ساعت‌ها وزش باد شدید دارند که می‌تواند گردوخاک ایجاد کند.

به گفته وی، دریای خزر روز یکشنبه مواج و متلاطم است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران امروز در برخی ساعت‌ها افزایش باد دارد. بیشینه دمای تهران امروز ۳۶ و فردا ۳۷ درجه خواهد شد و کمینه دما امروز ۲۲ درجه گزارش شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواشناسی ۱۴۰۳/۴/۸؛ رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواشناسی ۱۴۰۳/۴/۸؛ رگبار و رعدوبرق در نیمه شمالی کشور"، کلیک کنید.