هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها

هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها

به گزارش تازوما، پدرام قودجانی با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی اداره کل هواشناسی استان تهران مبنی بر احتمال وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در تهران گفت: برابر پیش بین انجام شده از عصر امروز تا اواخر دوشنبه 14خرداد سازمان هواشناسی احتمال وزش باد خیلی شدید و خیزش گرد و خاک را برای استان تهران به ویژه نیمه جنوبی و غربی آن پیش بینی کرده است.

تازوما در خبری نوشت:وی ادامه داد: لذا در این رابطه ضمن اطلاع رسانی این مهم به دستگاه های ذیربط، هماهنگی لازم برای احراز آمادگی سازمان های عضو ستاد مدیریت بحران کلانشهر تهران و مناطق 22 گانه صورت گرفته تا تمهیدات لازم در خصوص سقوط بعضی اجسام از ارتفاع و خسارت به سازه های موقت مانند داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی، تجهیزات موجود در نقاط مرتفع مانند برج ها و دکل ها، خطر شکستن درختان کهنسال و نهال ها، در پاره های دامنه ها و ارتفاعات گاهی رگبار باران و نیز کاهش دید در برخی نقاط و … اندیشیده و در صورت رخداد حادثه ضمن پیگیری سریع در رفع موضوع، گزارش مربوطه را به این مرکز منعکس شود.

رییس مرکز عملیات اضطراری(EOC) سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با ارایه توصیه هایی به شهروندان گفت: از شهروندان محترم نیز درخواست می شود در طول زمان هشدار ضمن احتیاط در عبور و مرور جاده ای، از استحکام سازه های موقت و سست مانند داربست ها اطمینان پیدا کنند، در مکان های مرتفع مستقر نشده و از تردد و توقف کنار درختان و سازه های ناتمام و بستر مسیل ها و حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها"، کلیک کنید.