هری استایلز برای سومین بار رکوردشکنی کرد

هری استایلز برای سومین بار رکوردشکنی کرد

به گزارش خبرگزاری تازوما، در بریتانیا، آلبوم «هری’ز هاوس» (خانه هری) متعلق به این ستاره سابق گروه وان دایرکشن، به 104 هفته حضور در رده بندی پرفروش ترین آلبوم های آن کشور رسید. این بدان معناست که این عنوان، سومین آلبوم کامل استایلز، اکنون به مدت دو سال کامل در جدول آلبوم های بریتانیا حضور داشته است.

در این هفته، «هری’ز هاوس» کمی در جدول آلبوم های بریتانیا نزول کرده است. این آلبوم از رتبه 53 که هفته گذشته در آن قرار داشت، به رتبه 55 سقوط کرد. با این حال، این هنوز هم جایگاه قابل توجهی برای پروژه ای است که سال ها در حال جدول آرایی است.

«هری’ز هاوس» سومین آلبوم استایلز است که حداقل دو سال را در جدول بریتانیا می گذراند. همه تلاش های انفرادی او به این نقطه عطف رسیده اند و دو آلبوم دیگر مدت هاست که از آن عبور کرده اند.

دومین تلاش انفرادی استایلز با عنوان «فاین لاین» (خط خوب)، عنوان طولانی ترین آلبوم او در جدول بریتانیا را به خود اختصاص داده است. این مجموعه تاکنون 231 هفته در این جدول حضور داشته است و در این هفته نیز با قرار گرفتن در رتبه 92، به مجموع حضور خود می افزاید.

آلبوم اولین اثر با نام خودش، «هری استایلز» نیز به این تعداد هفته خاص در جدول بریتانیا رسیده است. این آلبوم با نزدیک شدن به 150 هفته حضور، در حال حاضر در رتبه 146 قرار دارد، اگرچه در حال حاضر در این جدول دیده نمی شود.

تک آهنگ اصلی «هری’ز هاوس» با عنوان «همانطور که بود» (As It Was) همچنان در حال جدول آرایی است. این هفته، این تک آهنگ با جهشی از رتبه 41 به رتبه 33، دوباره به جمع 40 آهنگ برتر بازگشت.

استایلز همچنین به عنوان عضوی از وان دایرکشن، یک رکورد دو ساله دیگر را در رده بندی بزرگ ترین و محبوب ترین آلبوم های بریتانیا به دست آورد. آلبوم «بالاخره همه ش شب» (Up All Night) این گروه پسرانه، 127 هفته را در این لیست سپری کرد. هیچ کدام از چهار آلبوم کامل دیگر آن ها هنوز به 104 هفته حضور نرسیده اند.

منبع: فوربز

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هری استایلز برای سومین بار رکوردشکنی کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هری استایلز برای سومین بار رکوردشکنی کرد"، کلیک کنید.