هراس و نگرانی دشمنان، ماندگاری و زنده ماندن یاد شهدا است

مدیرعامل بانک صادرات ایران در یادواره شهدای بانک در مشهد مقدس:

هراس و نگرانی دشمنان، ماندگاری و زنده ماندن یاد شهدا است

مدیرعامل بانک صادرات ایران در یازدهمین یادواره شهدای این بانک در مشهد مقدس با تاکید بر اینکه نگرانی دشمنان از ماندگاری و زنده نگاه داشتن یاد شهدا است، از برنامه ها و اقدامات جهادی این بانک برای کمک به حل مشکلات اقتصادی کشور و مردم سخن گفت.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری تازوما، محسن سیفی در یازدهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران در مشهد مقدس که با حضور خانواده های شهدا، ایثارگران، جانبازان و مدیران ارشد بانک صادرات ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: نگرانی دشمنان از ماندگاری و ادامه داشتن یاد شهدا است یعنی دشمن حتی از زنده نگاه داشتن یاد شهدا هراس دارد و حادثه اخیر شهدای کرمان این واقعیت را نشان داد.

سیفی گفت: این مساله وظیفه ما را برای برگزاری بهتر و جدی تر یادواره شهدا در سال های آتی سنگین تر می کند تا با گرامی داشتن یاد شهدا و تبیین مسیر آنها، گام برداشتن در راه شهدا را برای خود و آیندگان تکرار کنیم و ادامه دهنده راه آنها باشیم.

او خطاب به خانواده های شهدا، افزود: قطعا انقلاب و سرافرازی امروز کشور مدیون و مرهون دلاوری فرزندانی است که در دامان شما پرورش یافته اند و آنها با تقدیم جان، جوارح و سلامتی خود، در تاریخ ماندگار شده اند. بخشی از شهدا نیز دوران طولانی را با جانبازی گذرانده اند که انقلاب و کشور مدیون صبر و مقاومت و ایثارگری خانواده های آنها نیز هست.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به شرایط اقتصادی و تنگناهای بین المللی نیز گفت: هنوز در فضای جنگ اقتصادی هستیم و در یکی از بزرگترین بنگاه های اقتصادی کشور عملا در جبهه های دیگر در حال جنگیدن هستیم و همه ما وظایف خطیر و متفاوتی داریم.

او با بیان شرایط دوران دفاع مقدس و ایستادگی مردم ایران در مقابل استکبار جهانی، تاکید کرد: امروز هم در پی تحریم های ظالمانه که بر کشور ما وضع شده است، باید با اعتماد و توکل به خداوند و مردم برای اصلاح و بهبود برخی از موضوعات اقتصادی و جاری کشور و همچنین تبیین اتفاقات خوبی که در جریان است، به طور جهادی عمل کنیم.

سیفی با تاکید بر اینکه در جایگاه بانکدار باید تمامی انرژی خود را برای حل مشکلات اقتصاد کشور و معیشت مردم به کار بگیریم، افزود: تحریم های ظالمانه بیش از 4 دهه است که بر اقتصاد ما تحمیل شده و باید به طور جهادی در حوزه رسیدگی به امور مشتریان، رسیدگی به امور همکاران و به طریق اولی رسیدگی به امور خانواده های شهدا و ایثارگران عمل کنیم.

در پایان یادواره، جمعی از خانواده شهدا با محسن سیفی به گفت وگو پرداخته و موضوعات خود را مطرح کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هراس و نگرانی دشمنان، ماندگاری و زنده ماندن یاد شهدا است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هراس و نگرانی دشمنان، ماندگاری و زنده ماندن یاد شهدا است"، کلیک کنید.