نماینده کلیمیان در مجلس: مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند

نماینده کلیمیان در مجلس: مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند

نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نباید مردم جهان و سازمان های حقوق بشر مردم غزه را فراموش کنند اظهار کرد: باید مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند لذا لازم است مجامع بین المللی فعال تر شوند.

همایون سامه یح در گفت وگو با تازوما با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: متاسفانه رژیم صهیونیستی با پشتیبانی غرب به خصوص آمریکا کشتار عظیمی را در غزه راه انداخته اند و مردم بی دفاع و بی گناه غزه را گرفتار کرده است.

وی افزود: تعداد معدودی از کشورهای دنیا از مردم غزه حمایت می کنند و کمک های بشردوستانه ای به غزه می فرستند که در وضعیت فعلی کمک ها خیلی کمتر از قبل شده است رفتار برخی از رسانه ها هم به گونه ای است که کشتار مردم غزه را به مردم دنیا منعکس نمی کنند و به دنبال پررنگ تر کردن جنگ اوکراین هستند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نباید مردم جهان و سازمان های حقوق بشری و جامعه جهانی مردم فلسطین و غزه را فراموش کنند آنها در بی خانمانی مطلق و در یک منطقه کوچک بدون امکانات اولیه زندگی هستند و زندگی به سخت ترین شکل ممکن برای آنها سپری می شود. پس هر کسی که وجدان دارد باید از مردم غزه حمایت کند تا از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری شود.

وی با تاکید بر لزوم فعال تر شدن مجامع بین المللی اظهار کرد: مردم غزه به حمایت تمام کشورهای دنیا احتیاج دارند نه این که این حمایت فقط مربوط به ایران، یمن و حزب الله لبنان شود باید تمام دنیا اعم از کشورهای مسلمان و غیرمسلمان از مردم غزه حمایت کنند تا مشکلات آنها برطرف شود.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نماینده کلیمیان در مجلس: مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نماینده کلیمیان در مجلس: مردم جهان از بروز فاجعه انسانی در غزه جلوگیری کنند"، کلیک کنید.