نقش موثر اساتید معارف دانشگاه ها در افزایش مشارکت در انتخابات

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تاکید کرد؛

نقش موثر اساتید معارف دانشگاه ها در افزایش مشارکت در انتخابات

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نقش اساتید معارف دانشگاه ها در افزایش مشارکت در انتخابات را موثر دانست و گفت: برنامه ریزی برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب آگاهانه از مهمترین وظایف اساتید معارف است.

به گزارش تازوما، حجت الاسلام محمدمهدی حرزاده در مراسم افتتاحیه نشست سراسری مدرسان معارف اسلامی دانشگاه های کشور با اشاره به وظیفه خطیر اساتید معارف اسلامی در انتخابات گفت: افزایش مشارکت مردم در انتخابات و انتخاب آگاهانه از وظایف مدرسان معارف اسلامی است؛ چرا که انتخابات مصلحت کشور است.

معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به اینکه اساتید معارف اسلامی خط مقدم جهاد تبیین هستند؛ چرا که می بایست با بررسی و تحلیل دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران از زبان مسیولان در زمینه ها و عرصه های متفاوت پاسخگوی دانشجویان و نسل جوان باشند.

وی گفت: ظرفیت کلاس های معارف ظرفیتی بی بدیل است چرا که نسل جوان در کلاس ها هستند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند هر کسی مخاطبی و تریبونی دارد باید از این ظرفیت برای مشارکت در انتخابات استفاده کنند.

نشست سراسری مدرسان معارف اسلامی دانشگاه های کشور به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با حضور بیش از 500 استاد معارف کشور در مجتمع فرهنگی هنری آدینه تهران به مدت دو روز برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش موثر اساتید معارف دانشگاه ها در افزایش مشارکت در انتخابات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش موثر اساتید معارف دانشگاه ها در افزایش مشارکت در انتخابات"، کلیک کنید.