نقد و بررسی «تنها گریه کن» در فرهنگسرای امید

نقد و بررسی «تنها گریه کن» در فرهنگسرای امید

نشست نقد و بررسی کتاب «تن ها گریه کن» نوشته اکرم اسلامی در فرهنگسرای امید برگزار می شود.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تازوما، نشست صمیمی دختران نوجوان با موضوع زن تراز انقلاب اسلامی همراه با نقد و بررسی کتاب «تن ها گریه کن» با حضور اکرم اسلامی نویسنده ی کتاب، زهرا صادقی فرد دکترای علوم اجتماعی و مسیول خانه روایت زن انقلاب اسلامی برگزار می شود.

گفتنی است در این کتاب تصویری کوتاه و مختصراما پر معنا از یک عمر زندگی و فرمانبری و ولایت پذیری زنی را می خوانید که فرزندش را فدای پابرجا ماندن و استقلال این سرزمین نمود و خودش نیز در راه اسلام و انقلاب از هر چه در توان داشت فروگذار نکرد.

بخشی از این کتاب به مبارزات انقلابی خانم منتظری در قم و تهران می پردازد و نمایی کلی از سیمای زنی مجاهد را نشان می دهد که نقشی پررنگ و ستودنی در پیرزوی انقلاب داشت.

در قسمتی از این کتاب می خوانیم:
«سفارش می کردند این بار محمد خواست برود، جلودارش باشم. یک کلام گفتم: «این همه سال پای روضه امام حسین فقط گریه کردیم، بچه های آقا عزیز نبودن؟ یه عمر فقط به زبون گفتیم حسین؟ پای جون خودمون و بچه هامون وسط باشه و بازم بگیم حسین جان زندگی ما به فدات، شرطه. محمد هم خودش می دونه. بخواد بره، من سر راهش نمی ایستم؛ من کنار محمدم.»

شایان ذکر است این برنامه روز چهارشنبه 30 خرداد ماه از ساعت 16 در سالن خیام فرهنگسرای امید برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی خیابان هفده شهریور، خیابان خشکبارچی، پارک خیام، فرهنگسرای امید مراجعه کنند و یا با شماره 33355204 تماس بگیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقد و بررسی «تنها گریه کن» در فرهنگسرای امید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقد و بررسی «تنها گریه کن» در فرهنگسرای امید"، کلیک کنید.