نحوه ثبت نام خودروهای وارداتی برای جانبازان 50 درصد و بالاتر – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

نحوه ثبت نام خودروهای وارداتی برای جانبازان 50 درصد و بالاتر - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تازوما، اطلاعیه شماره چهار دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص واردات خودرو برای جانبازان 50 درصد و بالاتر منتشر شد. متن اطلاعیه به شرح زیر است:

نظر به اصلاح آیین نامه اجرایی بند و تبصره (7) قانون بودجه سال 1402 به شماره 212061 ت 62202 ه مورخ 1402/11/17 مبنی بر تغییر گروه بندی جانبازان مشمول در سطوح 30 – 35 هزار یورو (ارزش خودرو در مبدا) و همچنین افزوده شدن برخی خودروهای جدید وارداتی به سبد انتخاب خودروهای موجود و عدم ثبت نام برخی از جانبازان معزز، با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران مقرر شد مطابق سطح بندی ذیل با مراجعه به سایت Janbazan.saleauto.ir نسبت به ثبت مشخصات و انتخاب خودرو و یا ویرایش اطلاعات اقدام کنند.

1- جانبازان 70 درصد ویژه در روزهای شنبه و یکشنبه (مورخ پنجم و ششم اسفند ماه 1402)

2- سایر جانبازان 70 درصد در روزهای دوشنبه و سه شنبه (مورخ هفتم و هشتم اسفند ماه 1402)

3- جانبازان 50 درصد تا 69 درصد در روزهای چهارشنبه پنج شنبه و جمعه (مورخ نهم – دهم – یازدهم اسفند ماه)

اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ثبت نام و تکمیل مشخصات در سایت مذکور موجود و قابل بهره برداری است.

جانبازان الزاماً در زمان های تعیین شده مجاز به ورود به سامانه هستند.

لازم به یادآوری است بنا بر اخبار واصله برخی از افراد فرصت طلب به انحاء مختلف درصدد کسب امتیاز متعلق به این عزیزان در راستای سوداگری و… هستند لذا شایسته است جانبازان معزز ضمن آگاهی و هوشیاری نسبت به مقاصد سو و غیر قانونی این افراد و عدم هرگونه همکاری، موارد و مراجعات احتمالی را به مبادی مربوطه منعکس کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نحوه ثبت نام خودروهای وارداتی برای جانبازان 50 درصد و بالاتر – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نحوه ثبت نام خودروهای وارداتی برای جانبازان 50 درصد و بالاتر – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.