نجات جان زن 70 ساله در ارتفاعات روستای پاکل توسط نجاتگران هلال احمر

تازوما/ایلام زن 70 ساله که در ارتفاعات روستای پاکل شهرستان بدره دچار مشکل قلبی شده بود بعد 6 ساعت توسط نجاتگران هلال احمر به پایین کوه منتقل و به مراکز درمانی منتقل شد.

حمزه محمدی مقدم در این خصوص گفت: زن 70 ساله که در ارتفاعات روستای پاکل شهرستان بدره دچار مشکل قلبی شده بود بعد 6 ساعت توسط نجاتگران هلال احمر به پایین کوه منتقل و به مراکز درمانی منتقل شد.

وی بیان کرد: ساعت 44 و 10 دقیقه در پی تماس اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان ایلام مبنی بر مشکل قلبی به یک زن 70 ساله در ارتفاعات منطقه پاکل و درخواست کمک عشایر بلافاصله تیم پایگاه امداد و نجات شهرک ولیعصر بدره به همراه تکنسین اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ایلام، افزود: نجاتگران اعزامی پس از پیمودن مسافتی سخت و صعب العبور و دسترسی به این زن که دچار مشکل قلبی شده بود اقدامات اولیه امدادی و درمانی را با کمک تکنسین اورژانس بر روی فرد بیمار انجام دادند.

به گزارش تازوما و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، وی ادامه داد: نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر به همراه تکنسین اوژانس و با کمک نیروهای مردمی این زن را در ساعت 16:10 به پایین کوه منتقل و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.
پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نجات جان زن 70 ساله در ارتفاعات روستای پاکل توسط نجاتگران هلال احمر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نجات جان زن 70 ساله در ارتفاعات روستای پاکل توسط نجاتگران هلال احمر"، کلیک کنید.