نتانیاهو: حماس، حزب الله و ایران می خواهند ما را از روی نقشه حذف کنند

نتانیاهو: حماس، حزب الله و ایران می خواهند ما را از روی نقشه حذف کنند

کابینه رژیم صهیونیستی نشستی به ریاست نتانیاهو برگزار کرد.

به گزارش تازوما، کابینه رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه نشستی به ریاست بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم برگزار کرد.

همچنین شبکه الجزیره گزارش داد که نتانیاهو در اظهاراتی گفت: دشمنان پیش از این تلاش کردند ما را از نقشه محو کنند و امروز نیز حماس، حزب الله و ایران برای این کار تلاش می کنند.

وی مدعی شد: قدس تا ابد پایتخت ما خواهد ماند و وضعیت آن تغییر نخواهد کرد. ما برای شکوفایی این شهر تلاش می کنیم و تصمیمات گسترده این در این راستا اتخاذ خواهیم کرد.

صبح امروز کمیته های مقاومت مردمی فلسطین در بیانیه ای اعلام کردند: ما از ملت فلسطین می خواهیم به قدس و مسجدالاقصی بروند تا از آن در برابر اقدامات تجاوزکارانه شهرک نشینانی که امروز «راهپیمایی پرچم» را برگزار می کنند، دفاع کنند. ما باید این پیام را به تمام شهرک نشینان و حامیانشان برسانیم که قدس و مسجدالاقصی سرزمین عربی اسلامی هستند که باید با جان و خون خود از آن حفاظت کنیم و تمام فداکاری های ما برای آن باشد.

کمیته های مقاومت مردمی تاکید کردند: باید امروز، روز دفاع از عربیت و اسلامی بودن قدس و مسجدالاقصی و حمایت و پشتیبانی از ملت و مقاومت در غزه باشد.

پلیس رژیم صهیونیستی برای برپایی راهپیمایی سالانه پرچم توسط شهرک نشینان، نیروهای زیادی را در قدس و مسجدالاقصی مستقر کرده است.

صدها شهرک نشین صبح امروز قبل از آغاز راهپیمایی پرچم در پنجاه و هفتمین سالروز اشغال قدس شرقی به مسجدالاقصی یورش بردند.

اداره اوقاف اسلامی گزارش داد که باب المغاربه پس از یورش 1184 شهرک نشین به مسجدالاقصی در میان نیروهای امنیتی شدید بسته شد.

به گفته منابع بیش از 1000 شهرک نشین از باب المغاربه به مسجدالاقصی با حمایت نیروهای اشغالگر یورش بردند و شروع به انجام آداب یهودی و رقص در نزدیکی دیوار ندبه کردند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو: حماس، حزب الله و ایران می خواهند ما را از روی نقشه حذف کنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو: حماس، حزب الله و ایران می خواهند ما را از روی نقشه حذف کنند"، کلیک کنید.