«مورایس» حرفی از رفتن نزده است/ انتظار قهرمانی در جام حذفی داریم – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

«مورایس» حرفی از رفتن نزده است/ انتظار قهرمانی در جام حذفی داریم - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تازوما و به نقل از سایت باشگاه سپاهان، مهدی آذربایجانی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال سپاهان اظهار داشت: باید از اتفاقات افتاده درس بگیریم و تیم را حفاظت و صیانت کنیم، اجازه ندهیم اتفاقات حاشیه ای ما را دچار مسیله کند، اگر سو نیتی مقابل تیم باشد، با تمام قدرت می ایستیم و البته خودمان را ملزم به رعایت قوانین و مقررات می دانیم.

او ادامه داد: تمام تلاشمان این است که آرامش را بر تیم حکم فرما کنیم، تیم سپاهان شخصیت قهرمانی دارد و انشاالله بتوانیم در جام حذفی و در فصل بعدی و همانطور که بارها گفته ام با تقویت نقاط قوت و رفع و پوشش نقاط ضعف تیم به نتیجه ای که خودمان، بازیکنان و هواداران انتظار دارند، برسیم.

آذربایجانی در مورد مشاوران باشگاه سپاهان گفت: گروه مشاوران برای فوتبال حرفه ای و گروه مشاوران برای سایر رشته ها خواهیم داشت، سپاهان باشگاه بزرگی است که علاوه بر فوتبال، رشته های دیگری نیز دارد، از افراد جوانی که به دلیل مسایل حاکم بر فوتبال فرصت قرار گرفتن در تیم های خوب به آن ها داده نمی شود، کنار پیشکسوتان استفاده می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص ادامه همکاری با مورایس تصریح کرد: یک فصل دیگر با مورایس قرارداد داریم، صحبت هایی در مورد بازیکنان داشته ایم و مورایس یک مربی در سطح بالای دنیا و مربی فنی است، باید سرمربی در مورد تقویت نقاط قوت تیم نظر دهد، اکنون باید 100 درصد از مورایس و تیم برای جام حذفی حمایت کنیم و مورایس حرفی از رفتن نزده است.

او با اشاره به حضور سپاهان در نیمه نهایی جام حذفی گفت: به نظر می رسد تیم شخصیت قهرمانی دارد، مورد انتظار است که جام حذفی را بعد از سال ها بگیریم و فوتبال اصفهان به حق خود برسد، ادامه دهنده قهرمانی های پیشین باشد و سپس برای قهرمانی در آسیا فکر کنیم، به این نقطه نگاه داریم.

آذربایجانی در مورد جذب بازیکن خارجی خاطرنشان کرد: شخصاً تصمیم نمی گیرم و باید نظر سرمربی و افراد فنی را بگیریم، بازیکن خارجی باید به گونه ای جذب شود که شاخص باشد و اتفاقات خوبی رقم بزند؛ سپاهان همیشه در جذب بازیکنان خارجی خوب پیشتاز بوده است، امیدواریم اگر قرار است بازیکن خارجی وارد تیم شود، در حد و اندازه سپاهان بزرگ باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«مورایس» حرفی از رفتن نزده است/ انتظار قهرمانی در جام حذفی داریم – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«مورایس» حرفی از رفتن نزده است/ انتظار قهرمانی در جام حذفی داریم – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.