منتخبان ملت در مجلس دوازدهم توجه جدی به توصیه های رهبری کنند – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

منتخبان ملت در مجلس دوازدهم توجه جدی به توصیه های رهبری کنند - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تازوما، حجت الاسلام محمود کارگر در خطبه های نماز جمعه خارگ با تسلیت ایام سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی اظهار کرد: با رحلت امام راحل رضوان الله علیه، دستگاه تبلیغاتی دشمن، خط القا «اتمام دوران امام، با رفتن امام» را در ریوس راهبردهای خود قرار داد.

وی افزود: عصر امام خمینی (ره) یک نماد و سمبل نیست بلکه یک حقیقت و واقعیت است که میلیون ها انسان سرگشته در برهوت جاهلیت مدرن را با دعوت به ارزش های حقیقی عالَم، به سوی دین و معنویت رهایی بخشید و عصر جدیدی را آغاز کرد.

امام جمعه خارگ افزود: عصر امام خمینی (ره) نظام های مادی و فرهنگی جهانِ معاصرِ الحادی را به چالش کشاند و آغازگر تحولات عظیم و عمیقی در مناسبات اجتماعی، سیاسی، اقتصادی شد.

وی گفت: نظام ظلمت زده استکبار جهانی که با پدیده انفجار نور انقلاب اسلامی، چشمانش برق زد و غافلگیر شد، از فردای پیروزی انقلاب تلاش کرد تا آن را درون مرزهای ایران به بند کشد و مستضعفان و آزادی خواهان جهان را از آن جدا نماید و داخل ایران نیز حرکت اسلامی را محدود به شیعیان و بلکه پیروان روحانیت انقلابی نماید.

کارگر تصریح کرد: ما در حال جنگ تمام عیار رسانه ای و شناختی هستیم و امروز برای انتخابات ریاست جمهوری نیازمند به بصیرت بخشی میان مردم خواهیم بود. انتخاب رییس جمهور جدید باید بر اساس شاخصه های دو شهید بزرگ انقلاب، شهیدان سلیمانی و رییسی باشد.

وی بیان کرد: شاخصه های زندگی مجاهدانه، خدمت گزاری تا پای جان، تدین و تعبد، ولایت مداری، باور با ارزش های انقلابی، صبر انقلابی، ساده زیستی و مردم داری و … را در نظر داشته باشیم.

امام جمعه خارگ اضافه کرد: مردم ایران همیشه مراقب انقلاب بوده اند و امروز نیز باید با هوشیاری و بصیرت با انتخاب کسانی که خادم ملت باشند برای ظهور حضرت بقیه الله الاعظم (عج) برای ایجاد تمدن مهدوی پای صندوق رای برویم تا دوستان را شاد و دشمنان را ناامید کنیم.

حجت الاسلام کارگر گفت: بمباران چادرهای آوارگان فلسطینی در رفح که باعث مرگ فجیع ده ها غیرنظامی با بمب های سنگین آتش زا شدیداً محکوم می کنیم. رژیم منحوس صهیونیستی یکی از مرگبارترین حملات خود را به این شهر انجام داد و با بمب های 1000 کیلویی حمله کرد در حالی که آن نقطه را «منطقه امن» اعلام کرده بود.

وی افزود: شهادت ده ها زن و کودک و نوزاد و سوختن آنان میان شعله ها، هولوکاست واقعی انسانی با کوره های واقعی کودک سوزی توسط اسراییل متجاوز، در اذهان جهانی باقی ماند و التیام این غم نابودی اسراییل خواهد بود.

امام جمعه خارگ بیان کرد: این جنایت آنقدر هولناک بود که حامیان اسراییل هم ساکت ننشستند و برخی از اعضای کنگره آمریکا و اتحادیه اروپا به شدت و برای اولین بار موضع گیری کردند.

وی خاطر نشان کرد: منتخبان ملت در مجلس دوازدهم ضمن توجه جدی به توصیه های 12 گانه مقام معظم رهبری، بنیان گذار مجلسی باشند که مصوبات آن ضعف های موجود در حوزه نظارت را رفع کرده و با ارایه گزارش تحقیق و تفحص های نیمه کاره و اعلام آن به مردم پاسخگوی اعتماد آنها باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منتخبان ملت در مجلس دوازدهم توجه جدی به توصیه های رهبری کنند – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منتخبان ملت در مجلس دوازدهم توجه جدی به توصیه های رهبری کنند – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.