مصوبه سنای آمریکا به معنای پاداش روزانه 100میلیون دلاری برای جنایات نتانیاهو است

مصوبه سنای آمریکا به معنای پاداش روزانه 100میلیون دلاری برای جنایات نتانیاهو است

سخنگوی وزارت خارجه ایران، با اشاره به تصویب اعطای کمک 14میلیارد دلاری به رژیم صهیونیستی در سنای آمریکا گفت: این به آن معناست که نتانیاهو و سایر جلادان نبرد نابرابر غزه، بابت کشتار غیرنظامیان بیگناه فلسطینی، روزانه یکصد میلیون دلار پاداش از آمریکا دریافت خواهند کرد.

به گزارش تازوما، ناصر کنعانی در صفحه اجتماعی ایکس در این باره نوشت:

«تصویب اعطای کمک 14 میلیارد دلاری آمریکا به رژیم صهیونیستی در مجلس سنای این کشور ـ آنهم از جیب مالیات دهندگان آمریکایی ـ به این معناست که نتانیاهو و سایر جلادان حاضر در صحنه نبرد نابرابر غزه، بابت کشتار غیرنظامیان بیگناه فلسطینی، روزانه پاداشی به ارزش یکصد میلیون دلار از سوی آمریکا دریافت خواهند کرد.

فقط ساختارهای فاسد و مستبدی که بر اساس کشتار انسانها بنا شده باشند، می توانند نسبت به قتل عام بیگناهان اینچنین ولخرجی کنند.»

وی در پایان توییت خود خطاب به آمریکایی ها که حامی اصلی کشتار مردم فلسطین توسط صهیونیست ها است، نوشت: «نسل کُشی را متوقف کنید.»

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصوبه سنای آمریکا به معنای پاداش روزانه 100میلیون دلاری برای جنایات نتانیاهو است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصوبه سنای آمریکا به معنای پاداش روزانه 100میلیون دلاری برای جنایات نتانیاهو است"، کلیک کنید.