مشکل آزاردهنده آیفون 15 – تازوما

مشکل آزاردهنده آیفون 15 - تازوما

به گزارش تازوما، عده ای از کاربران آیفون 15 می گویند این گوشی از روز عرضه با مشکل در اتصال بلوتوث مواجه بوده است. ظاهراً مشکلات مربوط به بلوتوث از همان زمان عرضه ی آیفون 15 وجود داشته اند و همچنان پابرجایند.

بر اساس گزارش مجله تازوما، مشکل بلوتوث صرفاً به مدل عادی آیفون 15 محدود نیست و گزارش هایی از وجود این مشکل در آیفون 15 پلاس و آیفون 15 پرو و آیفون 15 پرو مکس نیز منتشر شده است. کاربران می گویند مدل های جدید گوشی آیفون برای حفظ اتصال بلوتوثی با دستگاه های قدیمی مثل سیستم های داخل خودرو یا هدفون ها با مشکل مواجه هستند.

یک کاربر می گوید همواره در زمان رانندگی، آیفون را به خودرو متصل می کند تا امکان مکالمه ی تلفنی را داشته باشد اما هر بار پس از چند ثانیه، ارتباط آیفون 15 با بلوتوث خودرو قطع می شود. او مدعی است که آیفون 12 با همان خودرو بدون مشکل کار می کند.

درحالی که بیشتر گزارش ها روی اتصال آیفون 15 به هدفون های بلوتوثی متفرقه و سیستم های داخل خودرو و دستگاه های مشابه تمرکز دارند، عده ی کمی از کاربران به مشکل در اتصال آیفون به مدل های مختلف هندزفری اپل نیز اشاره کرده اند. برای نمونه یک کاربر می گوید آیفون 15 پرو مکس پس از پنج تا 10 دقیقه ارتباطش را با ایرپاد مکس و بیتس استودیو بادز از دست می دهد.

اولین گزارش ها درباره ی مشکلات بلوتوث آیفون 15 تنها یک هفته پس از عرضه ی این محصول به بازار ثبت شدند. این مشکلات حتی پس از انتشار چندین به روزرسانی نرم افزاری از بین نرفته اند.

دلیل اصلی مشکل بلوتوث آیفون 15 مشخص نیست، اما برخی از کاربرانی که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته اند می گویند توانسته اند گوشی خود را تعویض کنند و با این کار مشکل کاملاً رفع شده است. بنابر این احتمال دارد مشکل بلوتوث، سخت افزاری باشد نه نرم افزاری.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل آزاردهنده آیفون 15 – تازوما" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل آزاردهنده آیفون 15 – تازوما"، کلیک کنید.