مسیولان فدراسیون صدای نویدکیا را هم در آوردند!

مسیولان فدراسیون صدای نویدکیا را هم در آوردند!

به گزارش خبرگزاری تازوما؛ محرم نویدکیا پس از پیروزی مس رفسنجان مقابل آلومینیوم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا باید از تماشاگران مان بابت اینکه این مسافت طولانی را آمدند تا تیم شان را تشویق کنند، تشکر کنم. درباره بازی باید بگویم که بازی ما سه مرحله داشت، نیمه اول ما فوق العاده بازی خوبی کردیم و به گل هم رسیدیم. بعد از آن دو سه موقعیت فوق العاده داشتیم که بازی را در همان نیمه اول خوب پیش ببریم و اختلاف گل مان را بیشتر کنیم، اما اینطور نشد.

در گزارش تازوما آمده است: وی ادامه داد: در نیمه دوم آلومینیوم فوق العاده بازی خوبی کرد و ما هم بیش از حد عقب نشینی داشتیم و فضای زیادی به حریف دادیم. آلومینیوم بازی جسورانه ای داشت و موقعیت های خوبی خلق کرد و فکر می کنم حق شان بود که گل بزنند و به بازی برگردند. در وقت های اضافه هم ما خیلی خوب بازی را اداره و سعی کردیم از فضاها استفاده کنیم. آلومینیوم به خاطر اینکه در نیمه دوم فشار زیادی آورده بود، بدن های بازیکنان شان تحلیل رفت و بازی به پنالتی رسید و خدا را شکر که بچه های ما با اعتمادبه نفس پنالتی زدند. نوشی صوفیانی روز سختی داشت و فوق العاده خوب بود و دو پنالتی عالی برای ما گرفت و توانستیم به فینال برسیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان افزود: من باید یک موضوعی را بگویم، الان اعلام کردند که بازی فینال در قزوین برگزار می شود. من از فدراسیون خواهش می کنم که این همه استادیوم باکیفیت داریم و بازیکنانی که یک فصل مداوم تا اینجا آمدند، در یک زمین خوب بازی کنند. برای ما استادیوم مهم نیست که کجا بازی کنیم، اما زمین استادیوم قزوین آن کیفیتی که باید داشته باشد را ندارد. خواهش می کنم فینال در یک استادیوم مناسب تر باشد. هرجا می خواهد باشد، مشکلی نیست اما زمینی باشد که چمن خوب و نرمی داشته باشد تا بازیکنان آسیب نبینند.

نویدکیا درباره تقابل با سپاهان در فینال جام حذفی عنوان کرد: نمی توانم حسم را بگویم، چون با سپاهان در فینال بازی داریم. برای خودم دلم می خواهد که بازیکنان و کادرم تمام تمرکزشان را بگذارند تا بتوانیم قهرمان جام حذفی شویم. حریف ما هم سپاهان است و از بچگی به این تیم حس و علاقه داشتم، اما این دلیل نمی شود که بحث حرفه ای خودم را فراموش کنم. ما باید با تمام وجود بازی کنیم تا در فینال پیروز شویم. در پایان هم جا دارد از هواداران آلومینیوم که یک صدا تیم شان را تشویق کردند، تشکر کنم.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیولان فدراسیون صدای نویدکیا را هم در آوردند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیولان فدراسیون صدای نویدکیا را هم در آوردند!"، کلیک کنید.