مرسدس بنز تغییر مسیر داد

مرسدس بنز تغییر مسیر داد

مرسدس بنز بیش از برنامه‌ریزی قبلی برای موتورهای احتراقی هزینه می‌کند.

به گزارش تازوما، مدیر اجرایی مرسدس بنز به نشریه آلمانی Wirtschaftswoche اعلام کرد که مرسدس بنز بیش از آنچه قبلاً برنامه ریزی شده بود در فناوری موتورهای احتراقی سرمایه‌گذاری می‌کند که از جمله ۱۴ میلیارد یورو(۱۵ میلیارد دلار) در سال جاری برای خودروهای سواری بود.

اولا کلنیوس اظهار کرد که این خودروساز ممتاز در کارخانه‌ها و در تحقیق و توسعه سرمایه‌گذاری می‌کرد و در حال بررسی مجدد خودروهای هیبریدی خود بود تا در دهه آینده به خوبی دوام بیاورد. موتورهای این شرکت، همیشه در بالاترین سطح فناوری خواهند بود. در غیر این صورت، ما به طور ناگهانی تجارت موتورهای احتراقی خود را در سال ۲۰۲۷ تا ۲۰۲۸ متوقف خواهیم کرد.

اظهارات کالنیوس پس از آن بیان شد که مدیر اجرایی در ماه فوریه به سرمایه‌گذاران گفت که این شرکت در بحبوحه تقاضای کندتر برای خودروهای الکتریکی به تولید مدل‌های موتور احتراقی ادامه خواهد داد.

طبق گزارش رویترز، این خودروساز اعلام کرده بود که آماده می‌شود تا ۱۰۰ درصد فروش تا سال ۲۰۳۰ کاملاً الکتریکی باشد، اما کائلینیوس در اوایل سال جاری گفت که شرکت اکنون انتظار دارد فقط ۵۰ درصد از فروش خودروهای برقی از جمله هیبریدی‌ها باشد.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرسدس بنز تغییر مسیر داد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرسدس بنز تغییر مسیر داد"، کلیک کنید.