مرتجی: گیتی پسند امتیاز از دست دهد ما سوم می شویم

مرتجی: گیتی پسند امتیاز از دست دهد ما سوم می شویم

سرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: بازی آخر ما با پیکان سبزوار است، امیدواریم که بتوانیم با برد آن را تمام کنیم. گیتی پسند هم با مس کرمان دیدار می کند که اگر گیتی پسند یک امتیاز از دست بدهد ما می توانیم سوم شویم.

شهداد مرتجی در گفت و گو با تازوما، در مورد کسب سکوی سوم در هفته آخر لیگ برتر هندبال اظهار کرد: هفته قبل برد خوبی داشتیم و آن هیجان و امیدواری مجددی که باید برای سکوی سوم به وجود می آمد ایجاد شد. بازی آخر ما هم با سبزوار است و امیدواریم بتوانیم با برد تمام کنیم. گیتی پسند هم با مس کرمان دیدار می کند که اگر گیتی پسند یک امتیاز از دست بدهد ما می توانیم سوم شویم. با توجه به تغییرات که در تیم از نظر جوان گرایی و بومی سازی داشتیم کسب سکوی سوم هم کار بزرگی است. البته حضور در جمع چهار تیم اول هم برای ما نتیجه خوبی است.

سرمربی تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان افزود: برای برد به سبزوار می رویم. امیدوارم تیم مس کرمان هم مانند بازی های قبلش با برد از زمین خارج شود. مس کرمان در این دوره رکورد زد و باید به این تیم بابت برد همه بازی هایش تبریک بگویم. آنها شایسته قهرمانی بودند و امیدوارم در بازی آخر هم با انگیزه به زمین بروند و بازی خوبی از هر دو تیم ببینیم.

وی در خصوص سطح لیگ برتر هندبال گفت: امسال لیگ خوبی بود. همه بازیکنان در تیم ها تقسیم شده بودند. نتایج خصوصا در تیم های صدر جدول به هم نزدیک بود و هیچ بازی قابل پیش بینی نداشتیم. همه تیم های بالا جدولی را با یک اختلاف می بردیم و یا با یک اختلاف باختیم. این اختلاف یک گل نشان دهنده کیفیت بالای مسابقات است.

مرتجی در مورد پرداخت قراردادهای هندبالیست ها گفت: سپاهان قراردادهای بازیکنان و کادر را قطعا پرداخت می کند. درصدها کمی عقب افتاده اما مطمین هستیم که باشگاه پول را پرداخت می کند. مشکلی از این بابت نداریم. شنیده ام برخی باشگاه ها پرداختی نداشته اند و امیدوارم با تدبیری که فدراسیون می اندیشد مشکلی ایجاد نشود. البته با توجه به شرطی که فدراسیون برای حضور تیم ها در لیگ آینده گذاشته قطعا باشگاه ها با بازیکنان تسویه می کنند. شاید دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد. تیم ها برای حضور در لیگ سال آینده مجبور هستند قراردادها را پرداخت کنند.

مربی هندبال در خصوص ثابت ماندن سقف قرارداها گفت: این دوره قراردادهای هندبال نسبت به سال قبل رشدی نداشت و ثابت بود. امیدوارم با توجه به تورمی که به وجود آمده باشگاه ها نگاه ویژه ای به این رشته داشته باشند. رشته هایی مثل بسکتبال و والیبال خیلی از هندبال جدا شده و قرارداداشان خیلی بالا رفته است. امیدوارم مدیریت باشگاه ها نگاه ویژه ای داشته باشند و در سال جدید قراردادها بهتر شود.

وی  گفت: ضربه بزرگی که هندبال کشور می خورد این است که پایتخت تیمی در لیگ برتر ندارد. اگر تهران تیمی در لیگ داشت شرایط هندبال متفاوت می شد. جا دارد از مسیولان فدراسیون هندبال بایت زحماتی که برای پخش مسابقات در این دوره کشیدند تشکر کنم. برای اولین بار بود که همه بازی ها از آنتن پخش شد و برای آنالیز مربیان و بازیکنان هم عالی بود. امیدواریم فدراسیون قدمی بگذارد تا تیمی در تهران پایه گذاری شود. پتانسیل خوبی در تهران از نظر مربی و بازیکن وجود دارد. سالن فدراسیون هم که هست و فکر می کنم فدراسیون در اختیار تیم تهرانی بگذارد. اگر می خواهیم هندبال تکانی بخورد باید باشگاهی در تهران ایجاد شود.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرتجی: گیتی پسند امتیاز از دست دهد ما سوم می شویم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرتجی: گیتی پسند امتیاز از دست دهد ما سوم می شویم"، کلیک کنید.