لزوم رسیدگی به خسارات ناشی از سیلاب مشهد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

لزوم رسیدگی به خسارات ناشی از سیلاب مشهد - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تازوما، احمد وحیدی پنجشنبه بعد از بازدیدهای میدانی از نقاط سیل زده در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان که با حضور استاندار خراسان رضوی در محل دفتر استاندار برگزار شد، اظهار کرد: با جریان روند عبور و مرور در خیابان ها، وضعیت در مشهد کاملاً عادی است اما برای چند روز آینده هشدارهای لازم باید جدی گرفته شود.

وزیر کشور بیان کرد: در جریان سیل اخیر مشهد محله سیدی دچار آسیب شده که مشکل تخلیه آب آن حل و به برخی از وسایل مردم در این منطقه نیز صدمه وارد شده است.

وی ضمن بیان اینکه خانه های محله سیدی جزو سازه های ناپایدار و بافت فرسوده هستند، تاکید کرد: تلاش ما بر این است که بازسازی و نوسازی این مناطق را با همکاری آستان قدس رضوی بتوانیم انجام بدهیم.

وحیدی خاطرنشان کرد: آب، برق و گاز در استان خراسان رضوی وصل است و فقط چند روستا در این زمینه دچار مشکل هستند که تا امروز مشکلشان برطرف خواهد شد.

وزیر کشور گفت: رسیدگی به مشکلات نقاطی که در سیل اخیر دچار مشکل شدند باید در دستور کار قرار گیرد و مشکلات مردم در این مناطق هر چه سریع تر برطرف شود.

وی ادامه داد: با توجه به بارندگی های اخیر و بر اساس گزارش هایی که از سدها داریم، امیدواریم بتوانیم آبگیری بیشتری داشته باشیم.

وحیدی خطاب به شهردار مشهد مقدس بر ضرورت جمع آوری آب های سطحی تاکید کرد و گفت: هر تدبیری لازم است باید اتخاذ شود که دیگر از این حوزه دچار آسیب نشویم.

وزیر کشور ابراز کرد: هشدارهای لازم، بازدیدهای میدانی و توقف حرکت در مسیرهایی که احساس خطر می شود توسط راهداری و راهور باید صورت گیرد چرا که امشب و فردا را پیش بینی بارندگی وجود دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لزوم رسیدگی به خسارات ناشی از سیلاب مشهد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لزوم رسیدگی به خسارات ناشی از سیلاب مشهد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.