قتل مرد جوان با شلیک گلوله به گردن

قتل مرد جوان با شلیک گلوله به گردن

به گزارش تازوما، مرد جوانی که در فشافویه با سلاح گرم مرتکب جنایت شده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

تازوما در خبری نوشت: اوایل خردادماه امسال کارکنان انتظامات بیمارستان فاطمه زهرا(س) از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک مرد جوانی روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت های پلیسی 110گزارش داده شد.

طولی نکشید که ماجرای این مرگ مشکوک در بی سیم های کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پیچید و خیلی زود تیم بررسی صحنه جرم پای سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد مرد جوانی مواجه شدند که بر اثر درگیری به قتل رسیده بود.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی متوجه شدند که مقتول بر اثر درگیری در روستای کلین با سلاح گرم به قتل رسیده و عامل جنایت پس از ارتکاب جرم متواری شده است.

تیم جنایی در نخستین گام با بهره گیری از شیوه های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند که متهم در حوالی صحنه جرم حضور دارد که همین سرنخ کافی بود تا مرد جنایتکار در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

کارآگاهان در گام بعدی با هماهنگی های لازم با مرجع قضایی مخفیگاه متهم را شناسایی کردند و موفق به دستگیری وی در یک عملیات منسجم شدند.

متهم پس از انتقال به اداره دهم صراحتاً به جرم خود مبنی بر قتل مرد جوان اعتراف کرد.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای کشف جرایم احتمالی و تحقیقات بیشتر به دادسرا اعزام شد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل مرد جوان با شلیک گلوله به گردن" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل مرد جوان با شلیک گلوله به گردن"، کلیک کنید.