فرمایشات رهبر معظم انقلاب در انتخاب اصلح نصب العین مردم باشد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

فرمایشات رهبر معظم انقلاب در انتخاب اصلح نصب العین مردم باشد - خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

آیت الله محمد ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تازوما، اظهار کرد: در ۴۵ سالی که از عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد همواره مردم با انتخاب خود توانسته‌اند در انتخاب ارکان حاکمیت نقش آفرین باشند و این حق با تلاش‌های امام خمینی (ره) در ایران به رسمیت شناخته شد تا سرنوشت مردم به دست خودشان باشد.

وی افزود: امام خمینی (ره) مسیر نظام اسلامی را به شکلی طراحی کردند که امروز این نظام مردم سالاری به ابرقدرتی در منطقه و دنیا تبدیل شده است و که هر مظلومی در جهان به آن پناه می‌آورند.

استاد حوزه و دانشگاه با قدردانی از ملت بزرگ ایران برای حضور پرشور پای صندوق‌های رأی تأکید کرد: انقلاب اسلامی در حرکتی به سمت قله قرار دارد و تداوم این حرکت از مسیر انتخابات می‌گذرد بنابراین ملت بزرگ ایران امروز در آستانه آزمون بزرگی قرار دارد از این رو باید با بصیرت تمام در انتخاب اصلح بی‌هیچ تردیدی تلاش کنند.

آیت الله محمد ابراهیمی عنوان‌کرد: در دوران گذشته ما رؤسای جمهور متفاوتی داشتیم ولی بدون شک آرامش ملت در زمانی ایجاد شده که رئیس جمهور و وزرایش گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب بودند و افتخار آن‌ها خدمت خالصانه به مردم و تلاش شبانه روزی جهت رفع مشکلات مردم بوده است.

وی تاکید کرد: شهید آیت الله رئیسی تمام تلاش خود را در سایه منویات رهبر معظم انقلاب برای تأمین آرامش مردم کشورمان به کار گرفته بود از این رو امروز نیز باید نگاهی به ویژگی‌های این شهید بزرگ راه خدمت در انتخاب خود داشته باشیم.

آیت الله ابراهیمی اظهار کرد: ما باید حوادث و اتفاقات ادوار گذشته و مهم‌تر از همه فرمایشات رهبر عظیم الشأن انقلاب در بیان شاخصه‌های انتخاب اصلح را نصب العین خود قرار داده و بدون تعصب‌های قومی و جناحی به وظیفه دینی، انقلابی و ملی خود عمل کرده و شایسته‌ترین فرد را جهت تصدی پست مهم ریاست جمهوری انتخاب کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمایشات رهبر معظم انقلاب در انتخاب اصلح نصب العین مردم باشد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمایشات رهبر معظم انقلاب در انتخاب اصلح نصب العین مردم باشد – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.