فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان منتشر شد

فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان منتشر شد

بنیاد سینمایی فارابی فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان را منتشر کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تازوما، بنیاد سینمایی فارابی با انتشار فراخوان سی و ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ایران اعلام کرد این رویداد سینمایی از 14 تا 19 مهرماه در اصفهان برگزار می شود.

براساس این فراخوان زمان ثبت نام و ارایه نسخه قابل بازبینی کلیه آثار از 20 تا 31 مرداد ماه 1403 خواهد بود. جشنواره امسال در سه بخش ملی، بین الملل و بخش ویژه برگزار می شود.

در بخش ملی مسابقه فیلم های بلند داستانی و انیمیشن برای دریافت پروانه زرین رقابت می کنند. فیلم های کوتاه بخش ملی نیز شامل فیلم های 3 تا 20 دقیقه ای داستانی و انیمیشن خواهد بود. بخش بین الملل جشنواره شامل فیلم های بلند و کوتاه خارجی تولید سال 2023 به بعد است که مقررات آن توسط امور بین الملل جشنواره برای متقاضیان خارجی فراخوان شده است. جشنواره امسال یک بخش ویژه شامل بخش کودکان غزه، مرور آثار خارجی و نمایش های خارج از مسابقه دارد.

متقاضیان برای ارایه نسخه اولیه، ضمن ثبت نام در سامانه جشنواره به نشانی www.portal.icff.ir یک نسخه از فیلم خود را باید به دبیرخانه جشنواره ( مدیریت ارزشیابی و داوری آثار) ارسال کنند. زمان بندی اعلام شده برای ثبت درخواست ها قطعی است و پیشنهاد می شود متقاضیان محترم ثبت نام و بارگذاری مدارک خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

مقررات عمومی و شرایط ارسال آثار به سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان همزمان با انتشار فراخوان در سامانه جشنواره و سامانه بنیاد سینمایی فارابی به نشانی www.fcf.ir در دسترس همه متقاضیان قرار دارد.

براساس این گزارش همچنین مقررات و زمانبندی برگزاری هشتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران نیز در فراخوان جداگانه ای اعلام می شود.

سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان ایران با دبیری مجید زین العابدین در اصفهان برگزار می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان منتشر شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان منتشر شد"، کلیک کنید.