عکس| نماد مادرید به طرح قبلی برگشت

به گزارش خبرگزاری تازوما؛ باشگاه اتلتیکومادرید اسپانیا بعد از هشت سال و به دنبال برگزاری یک همه‌پرسی با مشارکت بسیاری از بازیکنان، مربیان و هواداران این تیم، به درخواست هواداران خود پاسخ داد و لوگوی قدیمی که طرحی از «خرس و درخت توت‌فرنگی» نماد ارتباط با شهر مادرید می‌باشد بازگرداند.

در این رای‌گیری، ۸۸.۶ درصد از رای دهندگان به تغییر لوگو رای مثبت دادند و شخصیت‌های مهمی از جمله فرناندو تورس، دیگو سیمئونه، کوکه، آنتوان گریزمان و سایر بازیکنان و نمادهای باشگاه از این تغییر حمایت کردند. به گفته این باشگاه این آرم نمایانگر ارزش‌ها، تاریخ و هویت باشگاه و هوادارانش است و بازگشت آن باعث اتحاد بیشتر بین هواداران و باشگاه شده است. در این رای گیری ۷۷ هزار و ۶۹۰ نفر مشارکت داشتند.

دیگو گودین، بازیکن سابق اتلتیکو مادرید، از اهمیت این تغییر و نقش هواداران در تاریخ باشگاه صحبت کرده است. او و سایر بازیکنان سابق مانند خوان فران و کیکو نارواِز به اهمیت حفظ نمادهای تاریخی و اصالت باشگاه اشاره کرده‌اند. همچنین، هواداران باشگاه نیز این تغییر را جشن گرفته و به آن به عنوان بازگرداندن کرامت و صدای خود نگاه می‌کنند.

در نهایت، آرم جدید که در پرچم ورزشگاه «سیویتاس متروپولیتانو» به اهتزاز درآمده، به نمادی از بازگشت به گذشته و حفظ ارزش‌های تاریخی باشگاه تبدیل شده است.

لوگوی باشگاه اتلتیکو مادرید همواره خرسی بود که در حال خوردن توت فرنگی است اما در سال ۲۰۱۷ تغییراتی در شکل و رنگ خرس و درخت پدید آمد و با این رای گیری از امروز اول ژوییه این لوگو به همان لوگوی پیش از سال ۲۰۱۷ بازگشت.

تمام لوگوهای باشگاه از ابتدای تاسیس در تصویر زیر قابل مشاهده است:

لوگوی باشگاه اتلتیکومادرید به درخواست هواداران تغییر کرد + عکس

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| نماد مادرید به طرح قبلی برگشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| نماد مادرید به طرح قبلی برگشت"، کلیک کنید.