عکس | رونالدو جونیور پدرش را سنگ رو یخ کرد!

به گزارش خبرگزاری تازوما؛ رونالدو جونیور برای تیم زیر 13 ساله های النصر بازی می کند و با تیمش در سه بازی مانده به پایان لیگ عربستان در رده پایه، به عنوان قهرمانی رسید.

در گزارش ورزش سه آمده است: این ستارگان آینده النصر، برای جشن گرفتن این عنوان با هم باشگاهی های خود در رده بزرگسالان قبل از جدال این تیم در لیگ برتر عربستان مقابل الفتح قبل از شروع بازی به زمین رفتند. جوانان باشگاه در میان تشویق های بلند و آتش بازی از تونل خارج شدند و طبق برنامه از پیش تعیین شده، برای دست دادن با بازیکنان تیم بزرگسالان به صف جلو رفتند.

1992045

رونالدو جونیور پشت صف قرار گرفته بود. او هنگامی که از کنار پدرش رد می شد راهش را کج کرد و با پدر سوپر استارش دست نداد. رونالدو از این حرکت غیرمنتظره پسرش شوکه شد و به نظر می رسد که حتی چیزی هم به او گفت، اما پسر تنها به پدر نگاه کرد و از کنارش رد شد.

1992044

1992043

رونالدو در مقابل الفتح تنها به 17 دقیقه زمان نیاز داشت تا گل اول تیمش را بزند و تعداد گل های خود را در 20 بازی در لیگ برتر عربستان به 22 گل برساند. این تیم در صورت پیروزی در دیدار امشب، که تا اینجای کار در آن با نتیجه 2-1 پیش است، با یک بازی بیشتر به چهار امتیازی الهلال صدرنشین می رسد و همچنان کار سختی را برای ربودن عنوان قهرمانی در پیش خواهد داشت.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | رونالدو جونیور پدرش را سنگ رو یخ کرد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | رونالدو جونیور پدرش را سنگ رو یخ کرد!"، کلیک کنید.