عکس دو نفره خاص از مصطفی زمانی و هدی زین العابدین

آفتاب نیوز :

پنجمین جلسه شورای صنفی نمایش روز یکشنبه 16 اردیبهشت در خانه سینما برگزار شد و این شورا بعد از بررسی درخواست ها و موارد مطرح شده، قرارداد دو فیلم را ثبت کرد. به این ترتیب قرار است فیلم سینمایی «تگزاس3» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان به سرگروهی پردیس سینمایی هویزه مشهد از دوم خرداد روی پرده سینما ها اکران شود. طبق اعلام شورا، پخش این فیلم بر عهده تهیه کننده فیلم است.

همچنین فیلم سینمایی «عطرآلود» به کارگردانی هادی مقدم دوست و تهیه کنندگی یوسف منصوری با پخش «بهمن سبز» به سرگروهی پردیس سینمایی هنرشهر آفتاب شیراز بعد از فیلم «تاوان» روی پرده می رود.

فیلم «عطرآلود» دو سال قبل در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و مصطفی زمانی، هدی زین العابدین، کوروش تهامی، همایون ارشادی، حسام محمودی، سودابه بیضایی و شهروز ابراهیمی در آن بازی کرده اند.

هادی مقدم دوست سال 1401 پس از هفت سال، سومین فیلم سینمایی خود را با نام «عطرآلود» و به قلم حسین حسنی ساخت که یک ملودرام عاشقانه با ترکیبی از رنج، ترس و وجدان است و در ادامه سینمای مقدم دوست، چالش های یک زوج خوشبخت را در مسیر استحکام زندگی شان تصویر می کند.

در فیلم کمدی «تگزاس 3» پژمان جمشیدی، سام درخشانی، ژاله صامتی و مهدی هاشمی بازیگران فیلم جدید اطیابی معرفی شده اند.

عکس دو نفره خاص از مصطفی زمانی و هدی زین العابدین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس دو نفره خاص از مصطفی زمانی و هدی زین العابدین" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس دو نفره خاص از مصطفی زمانی و هدی زین العابدین"، کلیک کنید.