شهروندان تهرانی از پارک دوبل و توقف در اطراف شعب خودداری کنند

شهروندان تهرانی از پارک دوبل و توقف در اطراف شعب خودداری کنند

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور پایتخت از شهروندان خواست به نزدیک‌ترین مرکز اخذ رای در محل زندگی و محل کار خود مراجعه کنند و اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن خودداری کنند.

به گزارش تازوما،‌ سرهنگ فیروز کشیر درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ جهت برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در شهر تهران گفت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ جهت تامین نظم عبور و مرور و روانسازی ترافیک در اطراف مراکز اخذ رای در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری تمهیدات ویژه اتخاذ کرده است که همراهی شهروندان را با پلیس می طلبد.

به گفته وی، تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ جهت تسهیل تردد در معابر اطراف شعب در رفت و آمد اخذ رای در دور دوم پایتخت ریاست جمهوری حضوری پررنگ دارند.

سرهنگ کشیر تاکید کرد: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ امروز نیز همچون دفعات قبل از ساعاتی قبل از شروع دور دوم رای گیری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در اطراف این شعب و مراکز پر تردد اخذ رای مستقر و مشغول روان سازی و مدیریت ترافیک هستند.

وی با بیان اینکه اینکه استقرار ماموران تا ساعات پایانی شب و اتمام زمان رای‌گیری در این دوره نیز ادامه خواهد داشت، افزود: حتما شهروندان برای شرکت در انتخابات به نزدیک‌ترین شعبه و مرکز اخذ رای در محل زندگی و محل کار خود مراجعه کنند. اما اگر به هر دلیلی قصد مراجعه با خودروی شخصی به اطراف شعب اخذ رای را دارند، حتما توجه داشته باشند که از پارک دوبله و توقف در محل‌های ممنوع و به طورکلی ارتکاب تخلفات ساکن پرهیز کنند.

بنا بر اعلام سایت شهر، معاون اجتماعی پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از همراهی و همکاری شهروندان تهرانی با پلیس راهور تهران بزرگ در ایجاد معابری منظم به خصوص در اطراف شعب اخذ رای در معابر پایتخت تقدیر و تشکر کرد.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهروندان تهرانی از پارک دوبل و توقف در اطراف شعب خودداری کنند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهروندان تهرانی از پارک دوبل و توقف در اطراف شعب خودداری کنند"، کلیک کنید.