شلیک 3 موشک از غزه به سدیروت

رسانه های رژیم صهیونیستی شلیک سه موشک به شمال منطقه غلاف غزه را تایید کردند. شبکه خبری الجزیره نیز از به صدا درآمدن آژیرهای هشدار در این مناطق خبر داد.

به گزارش تازوما، خبرنگار شبکه خبری «الجزیره» امروز چهارشنبه اعلام کرد که آژیرهای هشدار در «سدیروت» و «نیرعام» واقع در شمال منطقه غلاف غزه به صدا درآمدند.

رسانه های رژیم صهیونیستی نیز از شلیک سه موشک به منطقه «سدیروت» واقع در مرزهای اراضی اشغالی با غزه خبر دادند.

گردان های سرایا القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که یک گروه از نیروهای پیاده نظام ارتش رژیم صهیونیستی را در جریان درگیری هایی در خیابان «السکه» در شرق پایگاه جبالیا هدف قرار داده که تعدادی از آنها کشته و زخمی شدند.

همچنین خبرنگار شبکه خبری الجزیره از عقب نشینی نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از محله «الزیتون» در شهر غزه پس از عملیات نظامی شش روزه خبر داد.

این منبع از وقوع درگیری های شدیدی میان نیروهای مقاومت و نیروهای اشغالگر در اردوگاه جبالیا در شمال نوار غزه خبر داد.

خبرنگار الجزیره در ادامه اعلام کرد که در حمله توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به منزل خانواده «براش» در اردوگاه «البریج» در مرکز نوار غزه، پنج تن به شهادت رسیدند.

منبع یاد شده اظهار کرد که در حمله توپخانه ای ارتش رژیم صهیونیستی به درمانگاه آنروا در محله «الصبره» در جنوب شهر غزه، 10 آواره فلسطینی به شهادت رسیدند.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شلیک 3 موشک از غزه به سدیروت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شلیک 3 موشک از غزه به سدیروت"، کلیک کنید.