«سینما بی پول» و «رد پا» راهی ایتالیا شدند

«سینما بی پول» و «رد پا» راهی ایتالیا شدند

به گزارش خبرگزاری تازوما،فیلم‌های کوتاه «سینما بی پول» به کارگردانی علی عارف نسب و از تولیدات حوزه هنری سمنان و«رد پا» به کارگردانی مصطفی اعلمی از تولیدات باشگاه فیلم رویش، محصول مرکز فیلم جوان سوره به بخش مسابقه بیست و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه «تریست» (Trieste ShorTS International Film Festival(ShorTS IFF)) کشور ایتالیا راه یافتند.

این جشنواره امسال پذیرای ۱۱۷ اثر از ۵۰ کشور از سراسر جهان است که در شش بخش به رقابت می پردازند. فیلم های کوتاه «سینما بی پولی» و «رد پا» به همراه ۲۱ اثر کوتاه دیگر در بخش ShorTS Express حضور دارند.

هدف جشنواره «تریست» ترویج سینمای جوان در سطح جهانی با برنامه‌ای غنی و متنوع برای محتوای فیلم هاست. این جشنواره همچنین در زمینه فعالیت‌های فرهنگی مانند کارگاه‌ها، دوره‌های آموزشی و رویدادهای ویژه برای پیوند بین استعدادهای جوان و تیم متخصصان تلاش می‌کند.

در هر دوره برگزاری جشنواره هدف این است که فیلم های کوتاه و متعلق به سینمای مستقل را برای مخاطبان گسترده و به ویژه به جوانان ارائه کند.

امسال بیست و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تریست از ۲۸ ژوئن تا ۶ جولای ۲۰۲۴ برابر با ۸ تا ۱۶ تیرماه در شهر تریست کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

پخش بین‌الملل این فیلم‌های کوتاه به عهده مرکز بین الملل سوره است.

۲۲۰۵۷

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«سینما بی پول» و «رد پا» راهی ایتالیا شدند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«سینما بی پول» و «رد پا» راهی ایتالیا شدند"، کلیک کنید.