سهراب دهمرده – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان

  • استان: سیستان و بلوچستان
  • حوزه انتخابیه: زاهدان
  • شعار انتخاباتی: وحدت برای زاهدانی آباد

پویش بزرگ انتخاباتی خبرگزاری تازوما با عنوان «با تازوما انتخاب کنیم؛ کارآمدی و شایسته گزینی» تلاش دارد با آماده کردن بستری مناسب برای معرفی داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گامی در جهت کمک به مردم برای انتخاب اصلح و برگزاری پرشور انتخابات بردارد.

سهراب دهمرده یکی از داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که در زیر روزمه کوتاهی از ایشان و پاسخ هایشان به سوالات تازوما در دو بخش کشوری و استانی را می خوانید:

– دانش آموخته کارشناسی ارشدمدیریت ورزشی، مدرس دانشگاه، مشاورجوان اسبق مجمع فرمانداران استان سیستان وبلوچستان، جوان ترین نامزدریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

* مهم ترین آسیب کارکردی مجلس شورای اسلامی از نگاه شما چیست؟

*مجلس برای تقویت نقش نظارتی و تقنینی خود باید دست به چه اقداماتی بزند؟

*نمایندگان چرا نباید اسیر تجمل گرایی شوند و برای پرهیز از این آسیب، چه اقداماتی ضرورت دارد؟

*همکاری و همراهی میان مجلس و سایر قوا و دستگاه ها چه تاثیری می تواند بر پیشرفت کشور داشته باشد؟ به نظر شما مهمترین تجلی گاه این همراهی و همکاری چیست؟

*مسوولیت پذیری در قبال مردم موضوعی است که نمایندگان باید همواره به آن توجه داشته باشند. اگر نمایندگان از این مهم غافل شوند، چه پیامدهای منفی ایجاد خواهد شد؟

*مردمی بودن یکی از خصیصه های مهم هر نماینده باید باشد. یک نماینده چگونه می تواند این خصیصه را تحقق بخشد بدون آنکه در ورطه عوام زدگی و طرح شعارهای غیر واقع بینانه اسیر شود؟

* طبق قانون اساسی یک نماینده در قبال همه مردم ایران مسوولیت دارد. برای تحقق این اصل مهم و جلوگیری از بخشی زدگی، باید چه مواردی مد نظر قرار گیرد؟

  • سوالات استانی:

*برنامه شما برای کاهش فاصله شاخص های توسعه استان با سطح ملی چیست؟

نظارت و پیگیری طرح های صنعتی، معدنی و تجارت و در کنار آن کشاورزی و شیلات

*تدبیر شما برای توسعه بازارچه های مرزی در استان سیستان و بلوچستان چیست؟

دیپلماسی اقتصادی

*سیستان و بلوچستان یکی از خشک ترین استان های کشور است. علاوه بر این، بیش از 300 روستای استان فاقد شبکه آبرسانی هستند. برای حل این معضل چه برنامه ای دارید؟

پیگیری طرح های آبرسانی از جمله آب رسانی از دریای عمان و تهلاب منطقه زاهدان.

سهراب دهمرده

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سهراب دهمرده – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سهراب دهمرده – خبرگزاری تازوما | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.