سریع ترین مرد ایران: شاید پاریس آخرین المپیکم باشد/ رای شخصی ندهید!

سریع ترین مرد ایران: شاید پاریس آخرین المپیکم باشد/ رای شخصی ندهید!

حسن تفتیان در مورد حضور در المپیک پاریس گفت: این سومین المپیک من است و شاید آخرین المپیکم باشد.

به گزارش تازوما، حسن تفتیان خود را برای حضور در رقابتهای 100 متر دوومیدانی بازی های المپیک پاریس آماده می کند.

سریع ترین مرد ایران که سهمیه المپیک را در حال حاضر از طریق رنکینگ کسب کرده است در مورد شرایط تمرینی خود به تازوما گفت: خدا را شکر توانستم در مسابقاتی که دارای امتیاز برای سهمیه المپیک است شرکت کنم. هفته گذشته در تور جهانی فرانسه بهترین رکورد فصلم که زمان 10.28 ثانیه بود، را ثبت کردم و دوم شدم. تمریناتم را هم در فرانسه ادامه خواهم داد. در دو مسابقه، یک تور جهانی و قهرمانی کشور در تهران شرکت خواهم کرد و خدا را شکر با توجه به وضعیت رنکینگ کسب سهمیه من قطعی است. ان شاءالله با مسجل شدن سهمیه ها برای حضور قدرتمند راهی بازهای المپیک می شوم.

او ادامه داد: همانطور که می دانید این سومین المپیک من است و شاید آخرین المپیکم باشد. از این رو تمام تلاشم را می کنم تا با استفاده از تجربیات قبل و تمرینات خوبی که پشت سر گذاشتم اول از همه نماینده خوبی برای مردم کشورم در پر بیننده ترین و جذاب ترین رقابت ورزشی دنیا باشم. همینطور برای اولین بار در تاریخ ایران به فینال رقابت های المپیک راه پیدا کنم.

تفتیان در مورد برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون در تاریخ 21 خرداد گفت: امیدوارم اعضای مجمع و خانواده دوومیدانی صرفا با توجه به پتانسیل افراد برای کمک به دوومیدانی رای بدهند تا ان شاءالله با آمدن رییس جدید شاهد پیشرفت و بالا رفتن کیفیت دوومیدانی در ایران باشیم. همچنین دوستی و احترام متقابل به خانواده دوومیدانی را اولویت قرار دهد. از همین رو نماینده ورزشکاران، به نمایندگی از همه ورزشکاران باید رای بدهد نه اینکه به صورت شخصی یا با اعمال نظر برخی از افراد و گروه ها رای بدهند.

او ادامه داد: همانطور که در کمیسیون این دوستان را به عنوان نماینده انتخاب کردیم، باید با پیشکسوتان و ورزشکاران مطرح و افراد صاحب نظر مشورت کنند و در پایان با جمع بندی همه نظرات به فرد شایسته رای بدهند تا  برای چهار سال بتواند با تمام توان به دوومیدانی خدمت کنند.

تفتیان در مود وضعیت فدراسیون دوومیدانی بیان کرد: پس از تکرار دوران سرپرستی در فدراسیون دوومیدانی، خدا را شکر آقای مطیعی از روز اول برای برگزاری مجمع به فدراسیون آمد و به نظرم در این مدت کوتاه در فدراسیون دوومیدانی کارهای خوب و بنیادینی انجام گرفت که از جمله آن مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون، برنامه ریزی برای کسب سهمیه و موفقیت ملی پوشان در بازیهای المپیک است. امیدوارم  مجمع در تاریخ مقرر برگزار شود که الحق و الانصاف برگزاری مجمع قبل از المپیک کار بزرگی بود.

او در مورد رسیدگی فدراسیون به وضعیت ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک دارند، گفت: در همان روزهای اول حضور آقای مطیعی و معتمدی طی جلسه ای همه ورزشکاران شانس سهمیه دعوت شدند، موضوعات و خواسته های همه بررسی و قرارداد بین فدراسیون و ورزشکار بسته شد. قرار بر این شد که تمام امکانات و رسیدگی و پیگیری های لازم از طرف فدراسیون انجام شود و ورزشکاران هم با آرامش کامل به فکر تمرین برای المپیک باشند. واقعا جا دارد از مجموعه فدراسیون دوومیدانی تشکر کنم.

سریع ترین مرد ایران در پایان گفت: برای همه ورزشکاران دوومیدانی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بچه ها در رقابت های انتخابی المپیک بدرخشند تا تیم دوومیدانی ایران در المپیک بزرگتر و با تعداد نفرات بیشتر باشد. علاوه بر این کسب مدال توسط ورزشکارانمان در غرب آسیا را تبریک می گویم.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سریع ترین مرد ایران: شاید پاریس آخرین المپیکم باشد/ رای شخصی ندهید!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سریع ترین مرد ایران: شاید پاریس آخرین المپیکم باشد/ رای شخصی ندهید!"، کلیک کنید.