سران عربستان سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفتند

سران عربستان سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفتند

شاه و ولی عهد سعودی امروز یکشنبه 11 فوریه با ارسال پیام های جداگانه چهل و پنحمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ملت و دولت ایران تبریک گفتند.

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری تازوما به نقل از خبرگزاری واس سعودی؛ ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود در پیامی فرارسیدن این روز ملی را به حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور ایران اسلامی تبریک گفته و صمیمانه برای ایشان، دولت و ملت برادر آرزوی سلامتی و شادکامی کرد.

خبرگزاری رسمی دولت عربستان در گزارش دیگری نوشت که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و و نخست وزیر این کشور هم در پیامی این روز ملی را به جناب حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی تبریک گفته و برای دولت و ملت برادر ایران، آرزوی پیشرفت و بهروزی روزافزون کرد.

روز گذشته جشن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ترکیه، جمهوری آذربایجان، گرجستان، بورکینافاسو، سوید، ژاپن و ترکمنستان با حضور مقامات این کشورها، سفرا و روسای نمایندگی های خارجی و ایرانیان مقیم برگزار شد.

پیش از عربستان، مقامات قطری هم از جمله امیر این کشور، ولی عهد وی و نخست وزیر و وزیر خارجه دولت دوحه با ارسال پیام های جداگانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به حجت الاسلام رییسی تبریک گفتند.

سفیر عربستان عبدالله بن سعود العنزی نیز روز گذشته در دیدار با حسین امیرعبداللهیان، پیام های تبریک شاه سعودی و ولی عهد ریاض محمد بن سلمان برای حجت الاسلام رییسی به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به وزیر امور خارجه ابلاغ کرده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سران عربستان سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفتند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سران عربستان سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفتند"، کلیک کنید.