ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در آذربایجان غربی افتتاح شد

ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در آذربایجان غربی افتتاح شد

تازوما/آذربایجان غربی رییس ستاد انتخاباتی زاکانی در آذربایجان غربی گفت: ما در ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی به دنبال تقویت جناح انقلاب هستیم.

مهدی فتاحی، 27 خرداد ماه در آیین افتتاح ستاد مرکزی علیرضا زاکانی، کاندیدای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ارومیه با اشاره به خصوصیات و ویژگی های علیرضا زاکانی و معرفی او به عنوان کاندیدای اصلح افزود: تعامل با بخش خصوصی، شجاعت، داشتن توان اجرایی، داشتن روحیه انقلابی، مبارزه با مفسدان و اخلاص، بخش از ویژگی های دکتر زاکانی است. 

وی، فضای دوران تبلیغات انتخاباتی را گاهی همراه با بداخلاقی ها و بدعت های غلط دانست و گفت: عده ای با دنبال کردن این بدعت ها به دنبال ناامیدی مردم و مشارکت کم در انتخابات هستند. 

فتاحی با اشاره به توصیه های رهبر انقلاب مبنی بر رقابت جدی اما سالم در انتخابات، اظهار کرد: ما به دنبال تهمت و افترا زدن به سایر کاندیداها نیستیم و با جدیت و با مجاهدت های شبانه روزی به دنبال معرفی کاندیدای مدنظر ستاد هستیم. 

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در آذربایجان غربی افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی در آذربایجان غربی افتتاح شد"، کلیک کنید.