روسای سیا، موساد و اطلاعات مصر در دوحه با یکدیگر دیدار می‌کنند

روسای سیا، موساد و اطلاعات مصر در دوحه با یکدیگر دیدار می‌کنند

منابع خبری رژیم صهیونیستی از دیدار احتمالی مدیر سازمان سیا، روسای سازمان جاسوسی موساد و سازمان اطلاعات مصر و نخست‌وزیر قطر در دوحه خبر دادند.

به گزارش تازوما به نقل از سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی، «ویلیام برنز» مدیر سازمان سیا، «دیوید بارنیا» و «عباس کامل» به ترتیتب روسای سازمان جاسوسی موساد و سازمان اطلاعات مصر و «محمد بن عبدالرحمان آل ثانی» نخست وزیر قطر احتمالا روز چهارشنبه در دوحه با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کنند.

پیش از این هم منابع عبری گزارش داده بودند «ویلیام برنز» مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) ظرف روزهای آینده برای شرکت در مذاکرات مربوط به آتش‌بس در نوار غزه و تبادل اسرا بین اشغالگران و جنبش حماس، عازم دوحه، پایتخت قطر خواهد شد.

همزمان یک منبع مصری اعلام کرد رایزنی‌ها و تماس‌های مصر با جنبش حماس به عنوان بخشی از تلاش‌های مصر برای تکمیل توافقنامه آتش‌بس و تبادل اسیران وجود دارد.

شبکه ۱۳ عبری گزارش داد که مذاکرات روز جمعه در قطر با مشارکت رئیس موساد، «مثبت» بوده است. این کانال اشاره کرد: «وضعیت خوش‌بینی در اسرائیل حاکم است که هفته‌ها مشابه آن را ندیده‌ایم.»

«اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی گفت: بیشتر اسرائیلی‌ها خواهان توافق مبادله اسرا هستند و از توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه حمایت می‌کنند.

در همین حال، هماهنگ کننده سابق امور اسرا و مفقودان اسرائیلی عنوان کرد: ما باید همه تلاش خود را برای آزادی ۱۲۰ اسیر اسرائیلی در غزه به کار گیریم.

وی تصریح کرد: نتانیاهو می‌داند که این آخرین فرصت است و اگر آن را هدر دهد، برایش یک فاجعه خواهد بود.

پایان خبر تازوما

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روسای سیا، موساد و اطلاعات مصر در دوحه با یکدیگر دیدار می‌کنند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روسای سیا، موساد و اطلاعات مصر در دوحه با یکدیگر دیدار می‌کنند"، کلیک کنید.